"Білі ведмеді" програли харків’янам обидва домашні матчі

10 грудня 14:32
Переглядів: 98
ведмеді хокей

У домашніх спарених іграх другого туру чемпіонату України з хокею серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів 2002-2003 років народження калуська команда "Білі ведмеді" не здобула жодного очка.

Минулими вихідними вона приймала в льодовому палаці "Нафтохімік-арена" харківську команду "СДЮСШОР-2002" та поступилася їй у двох матчах. У першому поєдинку з харків’янами, що відбувся в суботу, 6 грудня, "Білі ведмеді" програли гостям з рахунком 2:10, а наступного дня, 7 грудня, зазнали від них поразки з рахунком 1:8.

На думку тренерів обидвох колективів, найкращими гравцями у складах їхніх команд були в першому матчі Олег Паламарчук ("Білі ведмеді") і Костянтин Остапів ("СДЮСШОР-2002"), а в другому поєдинку – калушанин Владислав Слівінський і харків’янин Володимир Харін. За свої старання ці юні хокеїсти отримали в нагороду індивідуальні кубки та вимпели. Вручив їх директор льодової арени Євген Геренда.

Спарені ігри третього туру чемпіонату України з хокею команда "Білі ведмеді" проведе 13 і 14 грудня в Новояворівську з командою "Галицькі леви".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: