"Білі ведмеді" – п’яті на міжнародному турнірі у Вінниці

22 лютого 11:31
Переглядів: 311
хокей

15-17 лютого в спортивно-розважальному комплексі критого типу «Льодовий клуб» центрального міського парку Вінниці тривали хокейні баталії. Тут проводився міжнародний турнір з хокею серед юнаків 2003 року народження і молодших. Організатори змагань присвятили їх пам’яті Володимира Школьного – першого у Вінниці тренера з хокею. Мали можливість взяти участь у цьому турнірі і юні калуські хокеїсти. 

Попри сподівання організаторів міжнародного хокейного турніру, не взяла в ньому участі білоруська команда «Брест». Натомість позмагатися до Вінниці приїхала команда «Платіна» з Молдови. В підсумку вона і стала переможцем турніру.

Друге місце посіла вінницька команда «Патріот», яка поступилася «Платіні» з рахунком 4:5. До речі, ворота молдавської команди досить надійно захищала 14-річна Аріне Секрієрі. Хоч за віком ця дівчина була старша від змагальників-юнаків, судді зробили для неї виняток, дозволивши брати участь в іграх.

Не зуміли хокеїсти вінницького «Патріота» подолати і калуську команду «Білі ведмеді». Підопічні тренера Андрія Куця зіграли з господарями турніру внічию 4:4. Вони також перемогли харківський «Союз» (3:2) та поступилися молдавській «Платіні» (3:9), луцькій «Спарті» (1:4) і київському «Соколу» (1:2). Власне, столична команда і виборола третє призове місце. А «Білі ведмеді» в підсумку посіли п’яте місце. Та, як вважають батьки калуських юних хокеїстів, участь дітей у будь-яких міжнародних турнірах дозволяє їм не тільки перевіряти свої фізичні, технічні й інші задатки в протистояннях з суперниками, які переважно вже виступають в регулярних чемпіонатах своїх країн, а й переймати від інших можливо кращий досвід індивідуальної та командної гри.

Вінницькі організатори міжнародного турніру з хокею серед юнаків 2003 року відзначили команди, які стали його переможцями та призерами, кубками і пам’ятними медалями. Також спеціальними призами були відзначені кращі гравці турніру та кожного матчу. Їх отримали і калуські хокеїсти Олег Паламарчук, Дмитро Луців, Павло Терещенко, Дімітрій Михайлюк та Артем Капітан.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: