Бій "Українських отаманів" на італійській землі

08 грудня 10:17
Переглядів: 511
Отамани

Після поразки у Британії, італійська команда «Italia Thunder» спробує взяти реванш вже на своїй землі у бою з Українськими отаманами. Щоб реабілітуватися «блискавки» виставили своїх зоряних боксерів: Валентино "Мірко" Доменіко, Вільяма Маклафлін і Клементе Руссо. Проте і отаманам потрібно переламати тенденцію і вибороти свою першу перемогу, тож протистояння команд має бути запеклим. Пропонує ознайомитися з учасниками матчевої зустрічі.

У першому поєдинку вечора боксуватимуть: італієць Джахін Вітторіо Піррінелло з легіонером української команди Олександром Ришканом. Обидва боксери є досвідченими бійцями: отаман Ріскан є дворазовим бронзовим призером Чемпіонату Європи, а Паррінелло учасник двох останніх Олімпійських ігор. Результат першого бою завжди має психологічний відбиток на команді, тож на бійцях лежить серйозна відповідальність і вони викладатимуться на повну силу.

У другому поєдинку суботи зійдуться: зірковий боєць італійської команди, чемпіон світу 2009 року, Валентино Доменіко та український отаман В’ячеслав Кісліцин. В минулому сезоні Валентино боксував із травмами, проте після відновлення він запевняє, що готовий показувати видовищний бій: «Я відчуваю себе готовим. Це буде мій перший бій у сезоні і я дуже чекаю на нього. Для мене це шанс показати, на що я здатен після невдалого виступу на Олімпійських іграх у Лондоні. Я хочу аби люди знали, що Валентино повернувся і він буде перемагати». Про свого опонента, В’ячеслава Кісліцина, він сказав: «Він вищий за мене, до того ж, Україна має гарну боксерську школу, тож варто чекати небезпеки від свого супротивника. Проте, я маю тактичний план, який в підсумку принесе мені перемогу». Для нашого боксера це буде другий виступ у ВСБ. У стартовій матчевій зустрічі проти «Астана Арланс» В’ячеслав Кісліцин відсвяткував прекрасний дебют впевненою перемогою і запевнив, що йому досить комфортно боксувати у нових умовах Всесвітньої серії боксу і він готовий продовжувати набирати очки для «Українських Отаманів». Тому можемо очікувати цікавий бокс у цій ваговій категорії.

У середній вазі зійдуться: непереможний ірландець Маклаугхін і українець Дмитро Митрофанов. Бій обіцяє бути захопливим, адже італійцю доведеться помірятись силами з Дмитром, який у минулому бої дав достойний бій дворазовому чемпіону WSB Сергію Деревянченко. «Митрофанов, мабуть, найсерйозніший мій опонент на сьогоднішній день. Проте я в кращій формі, ніж був у минулому сезоні і впевнений, якщо буду боксувати на повну силу, перемога буде моєю», - коментує майбутній бій ірландець.

Четвертими у ринг вийдуть: представник італійської команди, угорський боксер Імре Сзелло та український отаман Денис Пояцика. Обидва бійці досить досвідчені і вже не перший сезон боксують у Всесвітній серії боксу, тож варто очікувати цікавий та напружений поєдинок.

В останньому бою вечора на українську команду очікує справжнє випробування на міцність, адже нашим опонентом буде зірка італійського боксу, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Клементо Руссо. Саме з цим боксером зустрівся у фіналі Олімпіади у Лондоні Олександр Усик. Цього разу його українським візаві буде Ростислав Архипенко. Італієць впевнений, що цей бій поповнить його скарбницю перемог у ВСБ і потішить його фанатів. Тож побажаємо Ростиславу розбити надії італійця і нагадати йому важкість і точність українських ударів.

Підтримуйте українських боксерів та спостерігайте за результатами поєдинків на нашому сайті в суботу, 8 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: