Бізнес-Ліга Львова з міні-футболу: розпочалися матчі другого кола

10 серпня 17:50
Переглядів: 529
футбол

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) триває перший чемпіонат Львова з міні-футболу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувається за футзальними правилами.

Зокрема, у бізнес-лізі розпочалося друге коло. Після 11-ти зіграних поєдинків лідерство ділять команди «SoftServe» та «БС Маркет-Крікет», які на даний момент мають у своєму активі по 26 залікових очок. Так виглядає, що саме між цими командами розгорнеться боротьба за чемпіонство.

П’ятьма очками поступається вищепереліченим командам «Global Logic». Гравці цієї команди займають третю сходинку в турнірній таблиці. Саме між цією командою, а також «Зеленими Грифонами» (19 очок), «Будівельною компанією MS» (17) та «Bader Ukraine» (15) розгорнеться боротьба за третє місце.

Так званими твердими середняками змагань поки що можна вважати команди «DevPlanet» та «Тікетс ЮА», які мають у своєму активі 11 та 10 очок відповідно.

У нижній частині турнірної таблиці перебувають команди «Fujikura 2», «Перша Приватна Броварня» та «Рубікон груп». В їхньому активі поки що, відповідно, 8, 6 та 5 очок.

Попереду ще 9 турів і за цей час ситуація у підсумковому розташуванні команд може ще кардинально змінитися. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: