БК "Дніпро" - БК "Галичина". Настав час великої битви!

19 грудня 17:19
Переглядів: 486
Галичина

Ось ми й дочекались справжньої битви за лідерство в Суперлізі: львівська "Галичина" завтра змагатиметься з лідером перегонів - "Дніпром".

Такі поєдинки чекаєш з особливими передчуттями. Завжди хочеться вірити у диво, у те, що твоя команда зможе подолати беззаперечного фаворита. Більше того, цьогоріч "Галичина" досить сильна, тому позитивні прогнози мають під собою вагомі підстави.

Цікавим фактом є те, що "Дніпро" за набраними очками відстає від нашої команди (82 очка за гру; у галичан - 88). За підбираннями перевага також у нас - 47 на 44. Обидві команди шокують неймовірним показником ефективності: 109 - у дніпрян, 110 - у галичан. За реалізацією кидків з гри також практично паритет (в обидвох команд по 53% за двоочковими; за триочковими незначна перевага у господарів - 35 на 34). "Дніпро" також робить більше перехоплень та блокшотів. Загалом, статистика не прогнозує відвертої переваги господарів, але навіть точним цифрам властиво помилятись при виборі переможця. Чудово розуміємо, що попередні ігри залишаються в минулому, а переможець визначиться завтра на паркеті ПС "Шинник".

Щодо персоналій, то тут сильними є обидві сторони.

Боротимуться під кільцем:
"ДНІПРО": Сергій Загреба (13 очок, 6 підбирань, ефективність - 17), Владислав Коренюк (9 очок, 6 підбирань, ефективність - 10)
"ГАЛИЧИНА": Володимир Гуртовий (16 очок, 7 підбирань, ефективність - 19) та Володимир Орленко (10 очок, 5 підбирань, ефективність - 14).

Тішитимуть триочковими:
"ДНІПРО": Павло Ревзін (13 очок, 68% триочкових, ефективність - 15)
"ГАЛИЧИНА": Ілля Шемосюк (20 очок, 6 підбирань, 39% триочкових, ефективність - 20).

Інші лідери:
"ДНІПРО": Станіслав Тимофеєнко (13 очок, 6 підбирань, ефективність - 15), Микола Вільховецький (6 очок, 5 підбирань, 9 передач, ефективність - 16).
"ГАЛИЧИНА": Ларрі Хол (13 очок, 9 підбирань, 8 передач, ефективність - 20), Михайло Насеннік (7 очок, ефективність - 8).

Замість післямови скажу таке: У нашої команди сильна передня лінія, але також багато залежить від того, чи піде гра у Шемосюка з Холом. Якщо ні, тоді про перемогу можна забути. "Дніпро" має, так би мовити, "рівнішу" команду. Тому для успіху доведеться скласти усі свої плюси в одне ціле. Ну а ми, вболівальники "Галичини", будемо вірити в першу поразку "Дніпра" цього сезону. Бо кому ж іще, як не нам, перемагати лідера?

Також завтра зустрічаються:

"Одеса" - "Харків" (14:00)

Турнірна таблиця:

1. "Дніпро" 8-0
2. "Галичина" 8-1
3. "Будівельник" 7-3
4. "Говерла" 4-5
5. "Харків" 4-5
6. "Кремінь" 4-5
7. "Хортиця" 1-8
8. "Одеса" 0-9

Примітка: з певних причин, завтра "Галичина Спортивна" не зможе підготувати звіт з цього матчу.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: