БК "Франківськ" перемагає вдома

18 лютого 18:59
Переглядів: 265
бк франківськ

У суботу, 14 лютого, БК "Франківськ" приймав удома "Чайку-ДЮСШ-БДПУ" з Бердянська в рамках третього матчу другого етапу Вищої ліги. Господарки паркету перемогли гостей з півдня, проте змусили вболівальників понервувати.

Протягом стартової десятихвилинки бердянська команда двічі відігравала розрив по шість-сім пунктів, потім обидва клуби йшли очко в очко, і лише наприкінці ігрового часу франківчанкам вдалося вийти вперед на два пункти. Наступна чверть у виконанні наших дівчат була впевнішою. Починаючи з 15-ї хвилини вони пішли у відрив, який перед паузою складав 11 балів (46:35). Однак після тайм-ауту команди помінялися місцям, і вже "Чайка" перевернула матч догори дригом. Через п’ять хвилин від початку другої половини гри Бердянськ повністю нівелює відставання, одразу намагаючись розвинути свій успіх. "Франківськ" швидко оготався, зумівши приблизитися до суперниць на минимальну відстань (58:59).

Заключний час розпочався напружено: то одна команда, то інша виходили на крок уперед. Втома й помилки почали серйзно впливати на гру, зокрема на бердянських дівчат. Втрати, персональні фоли і неточні кидки були на користь франківчанок, котрі за одну хвилину здобули перевагу в 8-10 пунктів. Це нокаутувало "Чайку", представниці якої вже нічого не змогли зробити, аби дістати суперниць.

Наталія Скорбатюк відпрацювала на славу, ставши найрезультативнішою у складі "Франківська" - 24 очки. Була вона найвправнішою і в передачах. Лариса Стадник відзначилася в показнику підбирань. Феноменально виконували штрафні в матчі Дарья Завідна та Ольга Краєвська. Обидві продемонстували 100%.

Наразі, БК "Франківськ" продовжує боротьбу за призові місця в чемпіонаті України серед жінок. Після перемоги франківчанки зрівнялися за кількістю балів з "Інтерхімом", який програв останній матч, і посідає другу сходинку в турнірній таблиці.

Наступна зустріч нашої команди відбудеться в суботу, 21 лютого, на виїзді. Нашим суперником буде київський клуб "Динамо-НПУ", який поки що не знає поразок у турнірі.

БК "Франківськ" – "Чайка-ДЮСШ-БДПУ" 82:74  (21-19, 25-16, 12-24, 24-15)

2-очкові: 16/41 (39%) - 21/45 (47%)

3-очкові: 9/32 (28%) - 6/18 (33%)

Штрафні: 23/36 (64%) – 14/22 (64%)

Підбирання: 52-37; Передачі: 10-1; Втрати: 16-20

Франківськ Наталія Скорбатюк (24 очок + 10 підбирань + 3 передачі + 4 втрати), Ольга Краєвська (17 + 5 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення), Дарья Завідна (14 + 1 передача + 1 перехоплення + 2 втрати), Лариса Стаднік (14 + 13 підбирань + 2 передачі + 4 втрати + 2 перехоплення), Анастасія Сидорак (11 + 12 підбирань + 2 втрати + 2 перехоплення), Еліза Дубей (2 + 6 підбирань + 3 втрати), Валерія Околович (1 підбирання + 1 передача).