БК "Франківськ" за крок від бронзових нагород чемпіонату

26 квітня 14:25
Переглядів: 310
бк франківськ

Вчора, 25 квітня, БК «Франківськ» зіграв другий матч у серії за бронзові медалі чемпіонату України серед жіночих команд.

Першу чверть наші баскетболістки програли з різницею у 4 очки – 13:17, але до великої перерви змогли не тільки наздогнати суперниць, а й заробили комфортну перевагу – 21:10 в чверті і 34:27 загалом.

Проте після перерви вінничанки перехопили ініціативу і здобули впевнену перемогу у третій чверті 14:27. В останньому відрізку БК «Франківськ» зміг відіграти тільки одне очко – 18:17. У підсумку франківські баскетболістки поступились «Вінницьким блискавкам» 66:71 і дозволили зрівняти рахунок у серії.

Найкращою за кількістю набраних очок у БК «Франківськ» стала Дарья Завідна (23), за підбираннями – Христина Мацко (13), за результативними передачами – Ольга Краєвська (7).

Сьогодні відбудеться вирішальний третій матч в якому і визначиться володар бронзових нагород чемпіонату.