БК "Франківськ" завершує перший етап чемпіонату на другому місці

07 грудня 23:30
Переглядів: 121
БК "Франківськ"

У суботу, 5 грудня, відбувся останній матч першого етапу Жіночої ліги, у якому БК "Франківськ" на виїзді поступився рівненському "Сузір'ю".

"Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП" (Рівне) - БК "Франківськ" (Івано-Франківськ) 58:54 (16-16, 21-10, 11-17, 10-11)

Франківчанки виходили на цей поєдинок, вже маючи путівку до Дивізіону А.

Старт гри проходив на рівних, і хоч рівнянки були фаворитками поєдинку, наші дівчата не відставали від суперниць. Проте на велику перерву команди пішли все ж за рахунку 37-26 на користь господарів.

"Франківськ" пресингував і вже в третій чверті скоротив розрив до 5 очок. Остання частина гри виявилась нервовою, адже прикарпатки впритул наблизились до "Сузір'я". Усе ж ті втримали перевагу, і в результаті - 58-54 на користь Рівного.

В останньому матчі "Сузір'я" обіграло львівський "ЛДУФК-Скіф-Спартак" і утвердилось на першій сходинці групи А. БК "Франківськ", маючи на два бали менше, розташувався на другій позиції, що не завадить його виступам у Дивізіоні А на другому етапі Жіночої ліги.