БК "Франківськ" зупинився за крок до нагород чемпіонату України

23 квітня 20:00
Переглядів: 225
БК Франківськ

У суботу, 23 квітня, вирішилися доля бронзових медалей цього сезону в Жіночій баскетбольній лізі. У двобої за третє місце зустрічалися "Вінницькі блискавки" і "Франківськ".

"Вінницькі блискавки" - БК "Франківськ" 77:68 (24-14; 14-19; 19-20; 20-15)

Команди вже не вперше зустрічаються одна з одною, однак в останніх матчах "блискавки" значно додали в грі. Якщо минулої весни "бронзовий" фінал залишився за нами, то сьогодні було встановлено паритет - "Франківськ" поступився, віддаючи третю сходинку сезону 2015-2016 вінницькому колективу.

Обидва матчі два дні поспіль проходили досить схоже: досить рівна гра протягом майже всіх 40 хвилин, проте на останній ривок більш сил залишалося в наших суперниць. Варто відзначити, що "Франківськ" весь ігровий час був на позиції наздоганяючого, яка не дозволяє розслабитися і перепочити. Тільки-но наші дівчата підійшли впритул до суперниць, ті знову розпочинали розгойдувати гру і йти вперед. Більш відчутні коливання в рахунку можна було спостерігати в другий ігровий день, тоді як перший матч був рівнішим за розвитком гри.

Сьогодні лідером гри нашої команди в набраних очках була Дарія Завідна. Лариса Стаднік, яка вчора була кращою за показником кидків, сьогодні проявила себе вправним асистентом. На підбираннях сьогодні найкращою в наших лавах була Анна Стафюк.

Для прикарпатської команди сезон на цьому завершено - його підсумком стає четверте місце. А це означає невеличкий, але крок назад, порівняно з минулорічним розіграшем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: