БК "Галичина" переможе! І нема на то ради

27 листопада 06:53
Переглядів: 255
Галичина

Перед найближчими матчами "Галичини" проймає оптимізм. Все просто: до Львова завітають аутсайдери Суперліги з Одеси та Запоріжжя.

БК "Одеса". Хто живе у таблиці на дні...

Що такого Вам розповісти про цю "Одесу"? Ну, має вона п'ять зіграних ігор, всі п'ять програла. Вочевидь, ситуація найближчим часом не зміниться. Динаміка зіграних (начисто програних) ігор просто вражаюча: "-16", "-31", "-51", "-25", "-62". "Як то, мінус шістдесят два?" - скажете Ви? "Дніпро" у тій грі робив все, що хотів. Але один результат - то ще забавки. А от цілий ряд такої ганьби - тенденція, як не крути. Як казав персонаж однієї воєнної книжки: "То все од грусті". Перекладаю: то все від ситуації в країні, від війни двох добрих дядьків, котрі нам утворили дві ліги. Ясна річ, рівень цих ліг в нас дуже кульгає на всі чотири ноги.

Нещодавно в "Одесі" з'явився перший легіонер - Жесіліано Песоа. Анголець приїхав до України навчатись, а опинився у великому баскетболі. Другим новобранцем останніх днів став Михайло Галенко. Йому зараз 23, він вже встиг багато відіграти в Суперлізі за "Миколаїв", а на початку цього сезону провів п'ять матчів за столичне "Динамо". Також у складі наших гостей варто виділити ветерана Вадима Матюкевича та дуже знайомих львівській публіці Євгена Аннєнкова з Геннадієм Кузнецовим (також ще ті ветерани!). Кажуть, що сьогоднішня "Одеса" - це трішки стара гвардія і трішки стрітболістів. Як воно насправді? Відповісти на це питання зможемо вже сьогодні, побачивши цю команду у дії на нашому майданчику.

БК "Хортиця". "Галичина" й тут мала б перемагати...

Новачок Суперліги вже зіграв три гри та одну з них навіть виграв. Спочатку була стартова поразка від "Харкова", потім розгром "Одеси" та поразка від "Будівельника". Нічого особливого ці результати, як у випадку одеситів, нам не кажуть. Старт для новозбудованої команди не поганий і не добрий.

Наставником "Хортиці" є знайомий нам Володимир Полях. На чолі тоді ще "Політехніки-Галични" дует Полях-Пелех не здобув зовсім нічого хорошого, але спогад залишився. Зараз пан Володимир має всі шанси збудувати щось гідне у Запоріжжі. Склад у нього досить цікавий. Безумовним лідером команди є Олексій Адедиран. Допомагають йому Станіслав Сокур, Августін Козанчук. Пам'ятають у Львові також і про Владислава Петренка, котрий ще не так давно грав за нашу команду. А зовім недавно до "Хортиці" перейшов ще один наш старий знайшомий - Денис Іванов. Безумовно, це чудове підсилення.

"Хортиця" є лідером за реалізацією штрафних кидків - 77,4%. До слова, на другому місці йде "Галичина" - 73,6%.

Дуже важко сказати, чого ж саме очікувати від цього суперника. Але одне можна сказати точно: "Галичина" мала б перемагати. Це якщо порівнювати склади і ефект втоми.Самі розумієте, доки запоріжці битимуться у Франківську, ми тренуватимемося на "Одесі". Додайте ще переїзди гостей... Одне, слово, чекаємо гри з оптимізмом.

Чемпіонат Суперліги 2015/16

27.11.2015. 19:00. ПС "Галичина". "Галичина" - "Одеса"

29.11.2015. 14:00. ПС "Галичина". "Галичина" - "Хортиця"

Фото - БК "Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: