БК "Галичина" продовжує переможну ходу чемпіонатом

18 грудня 22:00
Переглядів: 99
Галичина Орленко
«Хортиця» на рівних змагалася із «Політехнікою-Галичиною» в першій половині матчу, але врешті-решт поступилася одному з лідерів чемпіонату з рахунком 72-103. Зате львівська команда здобула вже восьму перемогу в чемпіонаті й, схоже, не має наміру зупинятися на досягнутому, навіть незважаючи на певні проблеми зі складом.

Дует матчу

Важлива роль у перемозі «Галичини» належить парі бігменів, що «тягнули» команду на собі до великої перерви. Загалом Володимир Гуртовий записав на свій рахунок 18 очок (7/10 двоочкових, 1/1 триочковий) і 7 підбирань, Володимир Орленко – 18 очок (8/9 двоочкових) і 8 підбирань.

Хід гри

Обидві команди активно розпочали гру, яка минала в рівній боротьбі, аж поки новачок «левів» Сергій Козловнаприкінці стартового періоду не організував ривок, який дозволив «Галичині» вийти вперед (28-20). Протягом наступних десяти хвилин господарі паркету скоротили віставання до трьох пунктів, не зумівши зупинити пару Гуртовий-Орленко (23 очка та 5 підбирань на чужому щиті на двох), проте перекривши «кисень» Іллі Шемосюку, котрий не реалізував жодну з  п’яти своїх спроб з гри, й іншим снайперам гостей (1/8 дальніх до великої перерви).

Друга половина розпочалася за рахунку 44-47 на користь львівської команди, яка провела чверть у своєму фірмовому стилі, домінуючи у боротьбі за підбирання (18 проти 3 у суперника!). Крім того, нарешті запрацювала дальня артилерія «Галичини». У підсумку до заключного ігрового відрізку гості підійшли, ведучи в рахунку +22, тож тренерський штаб «левів» міг дозволити собі експерименти зі складом.

Статистика

Окрім Гуртового й Орленка в складі «Галичини» варто відзначити Іллю Шемосюка (15 очок + 6 підбирань),Ларрі Хола (12 очок + 8 підбирань), Сергія Козлова (12 очок + 5 підбирань) і В’ячеслава Скидана (10 очок).

Найрезультативнішим гравцем «Хортиці» став Олексій Адедіран, на рахунку якого 18 очок і 7 підбирань.Олександр Гарбарчук здобув 11 очок.