БК "Говерла": враження від "бронзового" сезону

03 червня 12:38
Переглядів: 310
Default Image

Своїми думкам стосовно сезону, що минув, діляться керівництво, головний тренера та капітан БК "Говерла"...

Богдан Жук, президент БК «Говерла»:
- Найщиріші слова подяки всій команді, вболівальникам і тим, хто підтримував нас впродовж цього сезону. «Говерла» не те що справилася із завданням, яке ставилося перед командою на початку чемпіонату, а й перевиконала його. Мене переповнює велика радість за таке досягнення, переповнює радість, що в нашому місті є така команда. Це дійсно велика подія для івано-франківська. Будемо намагатися гідно виступити і у наступному сезоні.

Євген Мурзін, головний тренер БК «Говерла»:
- Найперше – вдячний команді. Вона була підтримкою, адже ситуації в цьому сезоні були різні. І якби не ця внутрішня підтримка, нам би не вдалося досягти такого високого результату. Також хотілося би подякувати керівництву клубу. З керманичами мені пощастило – вони знаходяться за 40 кілометрів від нашої домашньої арени, тому не так часто до нас приїздять (посміхається). А якщо серйозно, то в «Говерлі» кожен займається своєю справою і робить це дуже добре. Саме тому нам вдалося досягти такого високого результату, як третє місце. Але в першу чергу я вважаю, що бронзові нагороди – це заслуга гравців. Як то кажуть: програє – тренер, виграє – команда. Тому те що вони повірили, те що вони зробити – вважаю це справді класна робота, це справжній чоловічий подвиг.

Андрій Дроздов, генеральний директор БК «Говерла»:
- Велика подяка усім гравцям, тренерам, адміністрації, керівництву і вболівальникма нашого клубу. Ви – найкращі, ви – найрідніші! Без вашої підтримки не було би такого результату, який баскетбольний клуб «Говерла» досягнув у нинішньому сезоні.

Деррік Зіммерман, капітан БК «Говерла»:
- Найперше, хотів би подякувати за підтримку вболівальників, які, навіть, приїхали зустріти нас з останньої гри до Тернополя. Цим ви ще раз довели, що є найкращими і саме ваша підтримка дуже допомогла нам у цьому сезоні. Велике спасибі команді і тренерам, адміністрації і керівництву. Тільки наші спільні і злагоджені зусилля дозволили досягти третього підсумкового місця у цьому сезоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: