БК "Калуш-ПНУ" двічі переміг в Ужгороді

21 грудня 14:30
Переглядів: 124
Калуш-ПНУ

Калушани на вихідних гостювали в Ужгороді, зігравши два матчі із БК "УЖГОРОД-УЖНУ-ЗОДЮСШ". Матчі проходили в рамках чемпіонату України серед команд першої ліги.

На гру до Ужгорода не зміг приїхати один із лідерів калуської команди Максим Тютюнник, а у другий день через особисті обставини на майданчик не вийшов і капітан команди Андрій Співак. Та все ж закарпатських баскетболістів калушани змогли побороти.

Перший день туру калушани не поступилися жодної чверті і завершили зустріч з переможним рахунком 70:92. Найрезультативнішими гравцями були Денис Тютюнник (26 очок), Андрій Співак (25 очок), Володимир Педенко (12 очок), Андрій Наявко (10 очок), Андрій Мацьків (8 очок) та Назар Іванишин (6 очок).

Другий же день туру калуським баскетболістам було трохи сутужніше. Скоріше давалася взнаки психологічна напруга, адже довелося грати без Андрія Співака та Максима Тютюнника. До того ж, через п’ять набраних персональних фолів після другої чверті на лавку був змушений сісти Денис Тютюнник. Третій період калушани розпочали за рахунку 42:33 на користь ужгородців, які мабуть розслабилися і повірили у свій успіх трохи завчасно. Бо третій період нашим хлопцям вдалося завершити  з рахунком  54:57, а до фінального свистка арбітра зберегти ігрову перевагу і отримати заслужену перемогу – 74:76. У цьому матчі відзначилися Володимир Педенко (16 очок), Роман Сокіл (14 очок), Андрій Мацьків та Денис Тютюнник (по 13 очок), Андрій Наявко (11 очок) та Назар Іванишин (9 очок).

Завтра калушани на майданчику ДЮСШ "Сокіл" прийматимуть БК "Франківськ" в рамках 4-го туруВідкритого чемпіонату Івано-Франківська. Початок о 17:00. А у вихідні – 23-24 грудня – у Калуші відбудуться матчі першої ліги чемпіонату України з баскетболу. Гостями калушан буде команда «ДіДіБао» з Кам’янця-Подільського, яка наразі є лідером у підгрупі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: