БК «Київ» завдав чергової поразки «Політехніці-Галичині»

01 грудня 11:27
Переглядів: 104

Повернувшись на паркет після травми, Деррік Зіммерман одразу ж став одним із найкращих гравців матчу, в якому «Київ» завдав поразки «Політехніці-Галичині» з рахунком 80-77

Дебютна чверть матчу минула в рівній боротьбі, втім «Політехніка», яка відкрила рахунок, постійно була попереду. І лише триочковий від Владислава Подоляна на останніх секундах десятихвилинки дозволив господарям протистояння наблизитися до суперника на мінімальну відстань. На велику перерву вже кияни вирушили в якості лідера, ведучи в рахунку 40-34.

Здавалося, що в другій половині підопічні Віталія Чернія спокійно доведуть матч до перемоги. Проте зовсім іншої думки був центровий гостей Владан Вукосавлевич, який у другому поспіль поєдинку не залишив своїм опонентам жодних шансів у боротьбі під кільцем. Підтримав партнера й Джордж Одуфува, з яким вони зібрали 30 відскоків на двох (!). Але міні-ривок на старті заключного періоду дозволив «вовкам» відірватися на відстань у шість очок і зберегти цю різницю в рахунку до заключних секунд поєдинку.

Владан Вукосавлевич у підсумку записав на свій рахунок 26 очок і 14 підбирань. 17 очок, а також по 4 підбирання та передачі на рахунку Ленса Харріса, 11 очок і 4 підбирання – Павла Ревзіна, 10 очок і 4 передачі – Ведрана Моровича. Джордж Одуфува здобув лише 4 очка, але до цього додав 14 зібраних відскоків.

У господарів із 18 очками та 4 підбираннями в активі гру завершив Деррік Зіммерман. Дабл-даблом (15 очок + 13 підбирань + 7 блок-шотів) відзначився Вернон Гудрідж. Владислав Подолян став автором 13 очок, Панкраціє Барач – 12 очок.