БК "ЛДУФК" – переможець дивізіону "Галичина"

11 квітня 14:59
Переглядів: 120
Баскетбол

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури стала переможцем дивізіону «Галичина» Студентської ліги України, матчі якого відбулися у Рівному.

П’ятого квітня баскетболістки ЛДУФК зустрічалися з господарками змагань, командою Рівненського державного гуманітарного університету й перемогли з рахунком 80:65. Кращими у складі команди ЛДУФК були магістрантка ФФВ Тетяна Юркевічус, яка набрала 24 очки та зробила 22 підбирання, а також студентка другого курсу ФФВ Марія Ковтун (23 очки та 11 підбирань) і студентка 3 курсу ФФВ Катерина Скакаліна – 17 очок.

Наступного дня у вирішальному матчі за вихід у «Фінал чотирьох» Студентської ліги України наша команда зустрілася з суперницями Вінницького національного технічного університету. Наші дівчата святкували перемогу з рахунком 74:56. Кращими у складі команди ЛДУФК були магістрантка ФФВ Тетяна Юркевічус (21 очко та 21 підбирання), Ковтун Марія (16 очок) та Скакаліна Катерина (13 очок). Таким чином, наші дівчата вийшли у фінальну частину змагань Студентської ліги України з баскетболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: