БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" двічі програв у Полтаві

05 грудня 19:00
Переглядів: 143
Баскетбол

БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», як і «Політехніка» гостював у Полтаві. Перед цим протистоянням львів’янки займали п’яте місце, маючи три перемоги у шести матчах, а БК «Полтава» із чотирма перемогами у шести поєдинках йшла третьою.

Господарі майданчика все розставили по своїх місцях вже у першій чверті. Перемога 24:4 не залишала сумнівів щодо переможця зустрічі. В другій десятихвилинці полтавчанки збільшили відрив до + 28.

У другій половині зустрічі львівським баскетболісткам вдалось скоротити відрив. Але це було досягнути через менш агресивну гру господарок та активнішого використання резерву тренером БК «Полтава».  Завдяки перемозі в останній чверті +12 «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» вдалось скоротити розрив до більш пристойного.

Гравці «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» продемонстрували в цьому матчі дуже низький відсоток (28) реалізації кидків із середньої дистанції – 12 влучних попадань із 48 спроб. Невдало зіграли у три очковій зоні, дозволивши набрати супернику 34 очки, а самі закинули тільки 16.

3 грудня 2016 року

БК «Полтава» - БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (Львів) 60:44 (24:4; 16:8; 12:12; 8:20)

БК «Полтава»: Заболотня (10 + 7 підбирань + 3 перехоплення + 8 втрат) – Волощук (3 + 7 підбирань) – Приходько (4 підбирання + 2 втрати) – Пазюк (24 + 10 підбирань + 4 перехоплення) – Никипорець (19 + 9 підбирань + 4 перехоплення + 4 втрати); Шейнерт (4) – Бреславець (0) – Бегаль (4 підбирання) – Кошляк (0) – Майдан (0) – Колесник (0) – Балкова (0).

БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: Околович (3 підбори + 8 втрат) – Зволяк (19 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 2 втрати) – Бугаєвська (2 + 13 підбирань + 2 передачі + 3 втрати) – Скакаліна (17 + 7 підбирань + 5 втрати) – Бабич (6 + 4 підбирання + 4 втрати); Веремчук (0) – Ковалик (0) – Михайличенко (0).

Статистика

• 2-х очкові: 46 % (39 кидків/18 закинутих) – 28 % (43/12)
  • 3-х очкові: 25 % (20/5) – 35 % (17/6)
  • Штрафні: 50 % (18/9) – 50 % (4/2)
  • Блок-шоти: 2 – 2
  • Перехоплення: 13 – 7
  • Втрати: 21  – 23
  • Підбирання: 47 (14 у нападі/ 33 у захисті) – 34 (8/26)

• Очки: Пазюк (24) – Зволяк (19)
  • Підбирання: Пазюк (10) – Бугаєвська (13)
  • Результативні передачі: Волощук (1) – Бугаєвська (2)

Другий матч пройшов у більш рівній боротьбі. Незважаючи на поразку у першій чверті -14 львів’янки не дозволи полтавчанкам розвинути успіх у другому відрізку гри. Друга чверть закінчилась перемогою гравців «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» +6. Проте остаточно переломити гру на свою користь гості не змогли. Друга половина матчу пройшла за мінімальної перевали господарок, які змогли довести гру до своєї перемоги. Форвард львів’янок Вікторія Бабич оформила у цій зустрічі третій у цьому сезоні дабл-дабл.

Після двох поразок БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» опустився на сьоме місце.

4 грудня 2016 року

БК «Полтава» - БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (Львів) 67:52 (22:8; 12:18; 16:10; 17:16)

БК «Полтава»: Заболотня (17 + 4 підбирання + 5 перехоплень + 3 втрати) – Бегаль (13) – Приходько (7 + 4 підбирання + 5 перехоплень) – Пазюк (8 + 22 підбирання + 5 предач + 4 перехоплення) – Никипорець (19 + 6 підбирань + 3 блок-шоти); Шейнерт (0) – Майдан (2) – Колесник (1 + 3 підбирання).

БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: Околович (5 + 11 підбирань + 8 втрат) – Зволяк (10 + 4 підбирання + 3 втрати) – Бугаєвська (5 + 6 підбирань + 8 втрат) – Скакаліна (16 + 6 підбирань + 4 передачі + 3 втрати) – Бабич (16 + 15 підбирань + 3 передачі); Ковалик (0).