БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" завершила чемпіонат у вищій лізі на 4-му місці

13 травня 15:15
Переглядів: 101
Баскетбол

4-5 травня львівська жіноча баскетбольна команда "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" зустрічалася на майданчику суперника з командою СДЮСШОР №4 з м. Миколаїв. У першій зустрічі наші суперниці перемогли в напруженій боротьбі з рахунком 60:48. Наша команда грала фактично вп’ятьох,тому що захворіла ключовий гравець стартової п’ятірки Зволяк Анжеліка, а через сімейні обставини виїзд змушена була пропустити одна з лідерів команди Дубас Марія. Кращими у складі нашої команди в цій зустрічі були Вікторія Бабич (18 очок + 12 підбирань) та Катерина Скакаліна -17 очок.

Наступного дня гра між цими командами виявилася ще більш наруженою. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарок майданчика з рахунком 55:48.Лідери в нашій команді - Вікторія Бабич (15 очок + 20 підбирань) та Катерина Скакаліна - 16 очок та 13 підбирань.

З Миколаєва наші дівчата переїхали в Одесу, де у двох зустрічах двічі перемогли місцеву команду ОНМУ-ВІМАР .У першій зустрічі зафіксовано рахунок 56:38 на користь львів’янок. Лідери за показниками - Катерина Скакаліна - 23 очки та 13 підбирань, Вікторія Бабич - 19 очок + 15 підбирань.

Друга зустріч наступного дня також завершилася на нашу користь – 66:42.

Лідери у складі львівської команди - Катерина Скакаліна - 15 очок та 10 підбирань, Вікторія Бабич - 28 очок + 17 підбирань.

Отже, команда "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" закінчила чемпіонат у вищій лізі на 4-му місці. Серед лідерів чемпіонату за показниками - Анжеліка Зволяк на 7 місці у лізі з 15,78 набраними очками в середньому за гру, Вікторія Бабич на 10 місці з 14,5 очка за гру та 2 місце за підбираннями м’яча ( 11,72 в середньому за гру); Катерина Скакаліна на 8-му місці з 8,97 підбирань за игру в середньому; Марія Дубас – на 1 місці за результативними передачами (9,1 в середньому за гру). Також за показником ефективності відразу четверо наших гравців увійшли до 10-ки кращих гравців ліги – Вікторія Бабич -3 місце, Марія Дубас – 6-е, Катерина Скакаліна – 8-е та Анжеліка Зволяк – на 9-му місці.

10 травня у Львові відбувся другий етап кубка України з стрітболу. В змаганнях на цьому етапі прийняли участь три львівські команди, а також команди з Рівного, Чернівців, Хмельницького, Тернополя. У підсумку І місце посіла команда ЛДУФК, яка в півфіналі в напруженій боротьбі здолала опір суперниць з Тернополя з рахунком 11:9, а у фіналі перемогла команду з Рівного з рахунком 12:5. Титул MVP турніру присуджено студентці 3 курсу ФФВ Катерині Скакаліній.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: