БК "Леви Галичини" посіли п'яте місце на чемпіонаті України з баскетболу серед ветеранів

27 квітня 12:00
Переглядів: 127
баскетбол

У відповідності до календаря змагань Федерації баскетболу України, в місті Житомирі з 20.04 по 24.04.2016 відбувся чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів, вікової категорії 55+..

На фінальних змаганнях були представлені п’ять чоловічих команд, а саме Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Львівської та Миколаївської областей.
Організація змагань відповідала високому рівню, господарі мають практичний досвід проведення змагань високого рівня – це Всеукраінська спартакіада та турніри міжнародного рівня.

Завдяки ініціативам баскетбольного клубу ветеранів “Тонус” інтерес у житомирян до баскетболу зростає, що збільшує кількість дитячих колективів, що займаються баскетболом.
Змагання проходили в дружній атмосфері за палкої підтримки вболівальників…

Не зважаючи на давні дружні стосунки гравців різних команд, гра принесла багато безкомпромісної боротьби та неочікуваних сюрпризів…

Кожна гра мала найважливіше значення в розподілі кінцевого результату у турнірній таблиці, пристрасті кипіли та додавали енергіі кожному гравцю. Результати ігор свідчать про високий професійний рівень команд, а різниця в рахунку підкреслює перевагу морального та емоціонального настрою.

Тепло та душевно пройшла офіційна церемонія відкриття чемпіонату, ветеранів привітала акробатичними етюдами спортивна молодь. Від імені Федерації баскетболу України привітали видатного ювіляра, гравця команди Миколаївської області МС О. Петрова, вручили цінні подарунки. Не обійшлось без вечора спогадів, спілкувань та мрійливих планів на нові турніри і зустрічі. Вечір спогадів та спілкувань проходив в затишному куточку, який традиційно надав мотель “Петроград”, співробітники якого зустрічали ветеранів як старих знайомих.

Адміністрація закладу в якості поваги до видатних майстрів баскетболу та за відданість спорту, надала можливість для відпочинку та реабілітації в аква комплексі. На вечері спогадів та спілкувань керівництво закладу презентувало ветеранам свої фірмові українські страви.

Одною особливою рисою Федераціі баскетболу України є гасло “Я люблю цю гру”, приємно, що це гасло міцно затвердилось на теренах Житомирщини.
Відкриттям чемпіонату стала команда Дніпропетровської області, складена на базі баскетбольного клубу “Кривбас-Ветеран” м. Кривий Ріг.

В драматичній боротьбі команда з Дніпропетровщини, подолала господарів турніру команду Житомирської області та на одному диханні вирвала перемогу в команди Миколаївської області, підійшовши до матчу з Києвом в ролі претендента на перемогу в турнірі.

Гра з командою Київської області перевершила всі сподівання гравців та вболівальників, боротьба за кожний м’яч точилася по всій площадці не даючи можливості на відпочинок. Лише в заключній чверті перевага перейшла на бік команди з Дніпропетровщини. Перемога, яка відкрила шлях до чемпіонства, не залишила сил та емоцій… Теплі дружні обійми гравців обох команд згасили вир емоцій та накал пристрастей. Команда Львівської області з потроєнною енергією сперечалась на площадці з командою Дніпропетровськоі області, але ж взятий темп та бажання перемоги дало можливість команді Дніпропетровщини отримати перемогу, а разом з нею чемпіонські нагороди.

I МІСЦЕ БК КРИВБАС ВЕТЕРАН м.КРИВИЙ РІГ / ДНЕПРОПЕТРОВСКА ОБЛАСТЬ/

II МІСЦЕ БК ВЕТЕРАН БАСКЕТ м.КИЇВ / КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ /

III МІСЦЕ БК ТОНУС м ,ЖИТОМИР / ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ /

VI МІСЦЕ БК АМІKO м. МИКОЛАЇВ /МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ /

V МІСЦЕ БК ЛЕВИ ГАЛИЧИНИ м.ЛЬВІВ / ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ /

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: