БК “Львів” стартував у 1 лізі

22 листопада 12:17
Переглядів: 323
баскетбол

Після пропущеного першого тура в Західному регіоні наш клуб нарешті дочекався свого дебюту в 1 лізі цього сезону. Грала команда на виїзді в місті Рівне з місцевою БК-93 ОДЮСШОР – молодіжною командою вищоліговського Пульсару. Аналізуючи історію наших зустрічей, можна з впевненістю сказати, що це завжди складний суперник, швидкий та влучний, та, незважаючи на юний вік, доволі досвідчений. Тож, налаштовувались на важкі ігри на чужому майданчику.

На жаль, не змогли в цих іграх допомогти гравці, які керують малюнком гри команди протягом останніх сезонів – це Кіт, Савченко, Джигіль, Пасічник, Качковський. Травми та нездужання завадило хлопцям допомогти колективу. Тому ми поїхали в дещо молодіжному варіанті (для значної частини команди ці ігри стали дебютом в 1 лізі) .

Перша гра у суботу одразу пішла не за нашим сценарієм. Дещо слабка налаштованість гравців та невпевнені дії вже в першій чверті призвели до переваги господарів приблизно у 10 очок. І хоча в захисті ми ще щось могли запропонувати суперникові, проте в нападі не виходило командних дій, а вирішувати самостійно моменти на свою користь було вкрай важко, адже ОДЮСШОР добре і агресивно захищалось. В такому ж ключі гра пройшла і в другій чверті, господарі тримали нас на відстані 10-15 очок.

Після великої перерви гравці БК Львів почали активно наздоганяти. І це майже вдалося, коли в середині 4 чверті ми відставали лише на 1 очко. Проте черговий провал в комбінаційній грі, прикрі втрати призвели до ривка рівнян 8-0 і все почалося спочатку – ми знову повинні відігравати значну перевагу. Відігратись не вдалось. Перша поразка в новому сезоні.

Гра 1. БК-93 ОДЮСШОР – БК Львів 66:54 (16:11, 18:14, 10:15, 22:14)

БК-93 ОДЮСШОР: Приступа А. – 28, Кісільчук – 14, Тимощук – 10, Берук – 4, Свінтозельський – 4, Демчук – 3, Приступа І. – 3.

БК Львів: Зелений – 29, Тонченко – 8, Пащак – 8, Ставний – 4, Попович – 3, Новіков – 2.

На другу гру львів’яни налаштовувались вкрай серйозно, адже з турнірної точки зору це була важлива гра, перемога в якій в майбутньому може вплинути на загальне положення в таблиці.

Захист був змінений з персонального на зону. Зона виявилась вдалою, а щільність захисту, схоже, приголомшила юнаків з Рівного. Перша чверть була виграна нашою командою з перевагою у 16 очок. Звичайно, з часом ОДЮСШОР оговтались і намагались вирівняти гру пресингом, проте пресинг переважно успішно розбивався, а ми утримували перевагу у 5-10 очок. Приблизно так вся гра і завершилась, якби не помилки наших гравців не призвели до трьох поспіль втрат м’яча на останній хвилині, що ледь не призвело до поразки. Однак нашим суперникам не вистачило часу і фінальний рахунок засвідчив нашу мінімальну перевагу – лише 1 очко. В такому напруженому фіналі ми і здобули першу перемогу в турнірі!

Гра 2. БК-93 ОДЮСШОР – БК Львів 57:58 (6:22, 16:10, 16:15, 19:11)

БК-93 ОДЮСШОР: Берук – 23, Тимощук – 8, Приступа І. – 7, Демчук – 6, Кісільчук – 4, Семенюк-Кондратюк – 3, Хращевський – 3, Свінтозельський – 3.

БК Львів: Зелений – 34, Ставний – 13, Новіков – 7, Тонченко – 4.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: