БК «Політехніка-Галичина» добуває бронзу у Запоріжжі

18 вересня 17:34
Переглядів: 242
Default Image

львівські баскетболісти стали першими призерами традиційного «Меморіалу ім. Гаврилова», що відбувається у Запоріжжі. Для здобуття нагород підопічним Дмитра Базелевського в останньому турі потрібно було будь-що перемагати представника вищої ліги – «Кремінь» з Кременчука. З цим завдання БК «Політехніка-Галичина» не просто впоралася, а й зробила це надвпевнено.

Львів’яни взяли перевагу до своїх рук ще з першої чверті і до завершення матчу тримали суперника на безпечній відстані. Особливо до цього доклався Одуфува, який за поєдинок закинув 21-е очко і зробив аж 17 (!) підбирань – і це дабл-дабл. Загалом під кільцями «політехи» у грі виглядали очевидно краще за своїх опонентів – 39 підбирань проти 29. Примітно, що левова частка підбирань (25) на рахунку двох гравців – власне, Одуфуви та Чемякіна (8 підбирань).

Набагато краще львів’янам давалися і командні дії в атаці – 26 результативних передач проти 14 у «Кремня». А остаточний  розгром  «Політехніка-Галичина» оформила уже в останній чверті, в якій перемогла з перевагою «+ 15». То ж 101:70 на користь «Політехніки» і кубок за третє місце «Меморіалу ім. Гаврилова» із Запоріжжя прямує до Львова.

Нагадаємо, тиждень тому на товариському турнірі у польському місті Тарнобжег  львівські також посіли третє місце.   

БК «Політехніка-Галичина» - «Кремінь» - 101:70 (28:23, 20:17, 24:16, 29:14)    

«П»: Ходов – 24, Одуфува – 21, Чемякін – 21

«К»: Чемічьов – 19, Хоружий – 17, Овчаренко – 12.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: