БК "Політехніка-Галичина" обіграв БК "ОДЕСА"

28 листопада 09:30
Переглядів: 157
БК Галичина
«ОДЕСА», у складі якої дебютував Михайло Галенко, дала бій одному з лідерів чемпіонату «Політехніці-Галичині», проте врешті-решт поступилася з рахунком 68-83.
 
Гравець матчу
 
Захисник «Галичини» Ларрі Хол встановив новий рекорд чемпіонату за передачами, покращивши свій власний показник, а крім того розділив перше місце серед найкращих асистентів Суперліги разом із дніпряниномМиколою Вільховецьким. Загалом на рахунку одного з лідерів «левів» 18 очок, 12 передач і 9 зібраних відскоків. І знову йому не вистачило одного підбирання до тріпл-даблу.
 
Дебютант матчу
 
Михайло Галенко яскраво дебютував у складі «ОДЕСИ», одразу ж змінивши гру команди, якій не вистачало плеймейкера. За підсумками матчу на рахунку захисника 8 очок, 9 передач і 5 підбирань.
 
Хід гри
 
Михайло Галенко вже на старті поєдинку став одним із найактивніших у складі «акул», атакуючи кільце суперника та асистуючи партнерам. Із появою першого номера гра одеської команди набула більш осмисленого й агресивного характеру. Досвідчена передня лінія номінальних господарів в складі Рихлюка йМатюкевича (16 очок і 8 зібраних відскоків на двох) ні в чому не поступалася своїм опонентам, котрі в попередніх матчах не зустрічали особливого спротиву, а головне – «ОДЕСА» навіть виграла підбирання на чужому щиті. В підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 37-39.
 
На початку другої половини Галенко організував ривок своєї команди, після якого вона повела +4, проте надалі на паркеті домінували галичани. «Леви» задіяли дальню артилерію, чудовий ігровий відрізок провів Ілля Шемосюк, і хоча «ОДЕСА» дещо скоротила відставання, розрив у рахунку (55-61) перед четвертою чвертю на користь «Галичини», діями якої вправно керував Ларрі Хол, давав львівській команди значно більше шансів на успіх. Заключна десятихвилинка також була за підопічними Кирила Погостінського.
 
Статистика
 
Одним із найрезультативніших гравців у складі «Галичини» став Ілля Шемосюк, на рахунку якого 17 очок, 5 підбирань і 4 передачі. Володимир Гуртовий відзначився 16  очками та 7 підбираннями.
 
Вадим Матюкевич приніс «ОДЕСІ» 22 очка та зібрав 10 відскоків. В активі Олександра Рихлюка 10 очок і 6 підбирань, Володимира Чупири – 10 очок і 6 підбирань.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: