БК "Тернопіль" двічі програв у Дніпрі і втратив лідерство

27 березня 10:36
Переглядів: 161
БК Тернопіль

БК «Тернопіль» свої чергові матчі другого етапу змагань проводив у м. Дніпро. Суперником тернополян була місцева команда – «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5», яка йшла зразу за «Тернополем» у турнірній таблиці відстаючи на одне очко.

Дніпровська команда тільки за додатковими показниками не змогла пробитись у першу вісімку змагань на рівні з БК «Тернопіль» є фаворитом у боротьбі за дев’яте місце.

Обидва матчі пройшли в рівній боротьбі, тернополянам зовсім трохи не вистачило для того щоб привезти хоча б одну перемогу.  У першому матчі команди протягом трьох чвертей ішли очко в очко. Тільки в третій десятихвилинці господарям вдалось відірватись на вісім очок, що і визначило результат матчу.

Головною причиною поразки БК «Тернопіль» стала недисциплінованість гравців. «Дніпро» виконало 45 штрафних кидків з яких 30 були влучними. Три гравці «Тернополя» не змогли дограти матч через перебір особистих фолів. По п’ять фолів заробили Одажиу, Бречко, Цибін. Також невдало зіграли тернополяни і на щитах. За весь матч вони змогли підібрати тільки сім відскоків на чужому щиті та перетворити їх у чотири очки. Господарів в свою чергу на чужому щиті зібрали 11 підбирань та заробили після них 13 очок.

БК «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№52 – БК «Тернопіль 88:79 (21:23; 22:22; 24:14; 21:20)

Д: Тарасенко (21 + 14 підбирань + 4 передачі + 3 втрати) - Масальський (6 +5 підбирань + 5 передач + 5 втрат) - Дубоненко (11 + 4 підбирання) - Ковальський (14 + 6 підбирань + 2 блок-шота) - Санон (21 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення); Бондарчук (10 + 3 підбирання), Алтухов (3), Кравець (2), Гасаненко (0).

Т: Краснік (1 + 4 передачі) - Шаповалов (8 + 3 підбирання + 3 втрати) - Цибін (10 + 4 підбирання + 3 передачі) - Одажиу (8 + 6 підборів) - Харламов (0); Унгурян (15 + 7 підбирань + 5 передач + 5 втрат), Бречко (12 + 3 підбирання), Загорулько (11 + 4 підбирання + 4 передачі + 3 перехоплення + 4 втрати), Лаутеншлагер (8), Підгорний (6).

• Очки:  Санон (21) –  Унгурян (15)
  • Підбирання: Тарасенко (14) – Унгурян (7)
  • Передачі:  Санон (5) –  Унгурян (5)

Другий матч теж розпочався у рівній боротьбі – перша чверть завершилась із перевагою «Дніпра» в одне очко. Другу десятихвилинку краще провели гості, які змогли перемогти 7:17 і піти на велику перерву з перевагою у дев’ять очок. Проте всі шанси на успіх тернополян були розвіяні у третій чверті. Жахлива гра, як в нападі так і в захисті та поразка з різницею у 25 очок залишала мало шансів на останній відрізок гри. Але до честі гостей вони не здались і продовжували боротись, але змогли скоротити розрив тільки до 12 очок.

В другом матчі тернопляни виправити помилки, які були допущені в першому матчі.  На рівних зіграли під щитами, значно менше фолили (не дограв матч тільки Унгурян), зробили більше перехоплень. Але провал у третій чверті і гірший відсоток влучать із за дуги не дозволив їм претендувати на перемогу.

БК «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№52 – БК «Тернопіль 75:63 (22:21; 7:17; 31:6; 15:19)

Д: Тарасенко (21 + 5 підбирань + 6 передач + 3 втрати) - Масальський (0 + 3 підбирання + 4 передачі + 3 втрати) - Дубоненко (20 + 3 підбирання) - Ковальський (8 + 7 підборів) - Санон (17 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення); Бондарчук (5) , Чесак (4 + 9 підборів), Алтухов (0), Кравець (0), Гасаненко (0), Лущан (0).

Т: Краснік (2) - Лаутеншлагер (1) - Унгурян (11 + 8 підбирань + 3 передачі) - Цибін (10 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення + 4 втрати) - Одажиу (13 + 7 підбирань); Шаповалов (14 + 9 підбирань), Бречко (7 + 5 підбирань), Окунський (3), Загорулько (2 + 3 перехоплення + 3 втрати), Харламов (0).

• Передачі: Тарасенко (6) – Цибін (6)

Після цих матчів «Тернопіль» опустився на другу сходинку, відстаючи від «Дніпра-2» на одне очко.

Наступні матчі БК «Тернопіль» зіграє 1-2 квітня. До Тернополя приїде БК «СумДУ». Із сумськими баскетболістами тернополяни вже зустрічались на цьому етапі змагань – команди обмінялись перемогами.