БК "Тернопіль" на виїзді переміг "Хімік-2"

19 листопада 18:43
Переглядів: 134
БК Тернопіль

Сьогодні БК «Тернопіль» провів свій сьомий матч у Вищій лізі. Суперником нашої команди були дублери южненського «Хіміка».

«Хімік-2» в цьому чемпіонаті здобув п’ять перемог у шести матчах і займав друге місце. «Тернопіль» із чотирма перемогами у шести матчах розташувався на третій сходинці.

Настрій у гравців перед очним поєдинком був різний. «Хімік» свої два останні матчі проти дублерів «Черкаських Мавп» виграли. А тернополяни вдома поступились двічі «Говерлі» та втратили лідерство у лізі. Тому гравці «Тернополя» хотіли реабілітуватись за домашню невдачу.

«Тернопіль» активніше розпочав матч. Заробив перші очки, зробив кілька перехоплень. Але вся активність завершилась персональними фолами Мамотенка і Співака. Протягом пари хвилин гра перетворилась у справжню боротьбу. Гравці замість закидання м’ячів фолили та заробляли персональні попередження.  Тернополяни змогли все таки відірватись на 4 очки та утримувати цю перевагу протягом майже всієї чверті. У перші чверті команди дуже багато боролись, та помилялись. Тому на двох вони набрали тільки 27 очок. З перевагою у три очки на першу перерву пішли гравці «Тернополя».

Друга чверть розпочалась в такому ж темпі. «Тернополю» навіть вдалось збільшити відрив на початку чверті. Але молоді граві «Хіміка» змогли змінити хід поєдинку. Вони провели кілька вдалих атак на які тернополяни не змогли відповісти влучними кидками і зменшили відрив до одного очка. Ігор Білоус зразу ж взяв тайм-аут і гості змогли збити темп господарів та знову збільшити відрив. Але втримати перевагу не вдалось. За останні 4 хв. другої чверті «Тернопіль» набрав тільки 2 очки. Тому цілком логічно що господарям вдалось не тільки вирівняти гру, а й вийти в перед. На перерву команди пішли за рахунку 30:24 на користь «Хіміка».

Третя чверть розпочалась  у рівній боротьбі. З обопільною великою кількістю помилок і не влучній грі команд. Проте поступово тернополяни скорочували відрив і за 4 хв. до закінчення чверті зрівняли рахунок 39:39. Проте в наступні же атаці «Хімік» закинув три очковий. Але гравці «Тернополя» продовжували тиснути. Спершу Ніфонтов реалізував один з двох штрафних, а Шаповалов закинув три очковий. Таким чином тернополяни знову змогли вийти в перед. Свою перевагу вони не тільки змогли втримати, а й збільшили до 7 очок. Таким чином на останню перерву команди пішли за рахунку 45:52 на користь гостей.

Останню десятихвилинку три очковим кидком розпочав форвард «Тернополя» Владислав Подгорний.  Далі команди обмінялись влучними двоочковими і кількома помилками. Проте закинувши три поспіль триочкові гравці «Хіміка»  змогли вийти в перед, а після чергових помилок гостей збільшити відрив до +6. Але здаватись гості не збирались і за дві хвилини до завершення зустрічі змогли зрівняти рахунок – 65:65. Надалі півтори хвилини жодна з команд не змогла відзначитись з гри. за 34 секунди до завершення Одажиу закинув два штрафні і вивів свою команду в перед. Останні пів хвилини матчу пройшли в тактичній боротьбі. А всі очки команди заробляли тільки із штрафних кидків. Влучнішим при їх виконанні були гравці «Тернополя». 66:70 напружена і бойова перемога тернополян.

Причиною перемоги «Тернополя» стала більша кількість підборів, як в захисті так і в нападі та вдаліша гра гравців, які виходили з лави запасних. Цікаво що найефективнішими гравцями команд стали саме гравці які виходили з лави запасних. І Ковальов і Одажиу змогли оформити по дабл-даблу.

Завтра команди зіграють свій другий матч, який розпочнеться о 13:00.

«Хімік-2» (м. Южне) – БК «Тернопіль» 66:70 (12:15; 18:9; 15:28; 21:18)

«Хімік-2»: Марченко (11 очок) – Рахімшаіков (14 + 2 передачі + 5 підборів + 3 втрати) – Николенко (7 + 6 підборів) – Войналович (5) – Козак (6); Ковальов (16 + 10 підборів) – Соловйов (4) – Овчаренко (3) – Бондаренко (0) – Шорсткий (0).

БК «Тернопіль»: Краснік (3 + 5 підборів) – Цибін (3 + 7 підборів) – Шаповалов (17 + 7 підборів) – Співак (8) – Мамотенко (4); Подгорний (8 + 5 підборів) – Загорулько (0) – Одажиу (19 + 12 підбирань) – Павлухін (0) – Ніфонтов (3 + 3 втрати)