Благодійний турнір з футболу у Тернополі завершився перемогою Арс-Кераміки

20 листопада 19:22
Переглядів: 295
гол

У Тернополі провели завершальний етап благодійного футбольного турніру серед молоді міста.

За підсумками першого ігрового дня до фінальної частини пройшли такі команди: Універсам, Тернопіль, Дружба, Старий Парк, АРС-Керміка, Ураган, Релакс, Енергія. В результаті всі претендували на головні нагороди змагань. Після запеклих баталій на футбольних майданчиках у фінал вийшли найсильніші цього турніру — Тернопіль та АРС-Кераміка, вони і розіграли головний приз: грошову нагороду та кубок.

В підсумку перемогла команда АРС-Кераміка з рахунком 4:2. Паралельно проводилася гра за 3-тє місце, Енергія та Універсам боролися за медалі та грамоти від ТОФФ, гра завершилася з рахунком 4-2 на користь першої. 

На урочисте нагородження та привітання команд прийшли представники ТОФФ, зокрема перший її заступник Мотика Андрій Ярославович, голова комітету з міні-футболу (футзалу) Андрієшин Дмитро Михайлович, Тернопільський меценат Мочула Василь Богданович та представник з дитячого будинку. В свою чергу ініціативна група молоді висловили їм подяку за важливу допомогу в проведенні змагань. 

За результатом вдалося зібрати кошти, котрі направлять на потреби дитячого дому "Малятко". Відзначимо, що організатори будуть публікувати звіти за використанні кошти в соцмережах. Таким чином кожен охочий зможе відслідкувати на які потреби вони пішли.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: