Бліцкриг третьої чверті: ЛУФК U-15 – СКП МД "Кошице" – 14:7

15 квітня 09:30
Переглядів: 56
водне поло

Ватерполісти Львівського училища фізичної культури здобули свою першу перемогу в рамках традиційного, вже 5-го за ліком міжнародного турніру серед юнацьких команд U-15 – Меморіалу Сергія Харіна, що триває у словацькому місті Новаки. Сьогодні, 14-го квітня, у першій грі другого ігрового дня змагань підопічні Євгена Наумчика та Олександра Богданова з рахунком 14:7 (2:3, 2:1, 6:1, 4:2) обіграли одноліток зі словацького клубу СКП МД «Кошице».

Одразу зауважимо, що переконливий підсумковий рахунок не повинен вводити в оману – звитяга далася не так вже й просто. Так, наша команда вже на 1-й хвилині відкрила лік закинутим м’ячам у матчі: на 46-й секунді свій «автограф» у воротах суперника залишив Владислав Панченяк. Але попереду галичани були зовсім не довго – менше, ніж за півхвилини словаки в атаці у відповідь також довели справу до взяття воріт Захарія Федорка. Втім, за хвилину з невеликим гаком Віталій Степанюк вдруге вивів нашу команду вперед. Та вже на екваторі стартової чверті львів’яни програвали 2:3. Друга половина першої восьмихвилинки, на відміну від першої, видалася безгольовою, тож на першу малу перерву суперники пішли за мінімальної переваги словаків.

Другий період розпочався з обопільних, але без результативних атак з обох сторін. Та все ж на 11-й хвилині ватерполісти з Кошице зуміли закинути свій четвертий м’яч і тим самим довели свою перевагу до двох закинутих м’ячів. Рахунок 4:2 на користь словаків тримався до останньої хвилини другої чверті. А от далі почалося те, що зрештою й визначило перемогу команди ЛУФК з переконливим рахунком. Ще до великої перерви, на 16-й, заключній хвилині другого періоду з інтервалом у 35 секунд двічі поспіль ворота словаків вразили спочатку Ігор Балух, а слідом за ним й Павло Гринявський. Тож на екваторі зустрічі на табло горіли цифри 4:4.

П’ятихвилинна перерва не зменшила атакувальний запал наших хлопців і упродовж третьої восьмихвилинки на водному майданчику, як то кажуть, була фактично одна команда – команда ЛУФК! Підопічні Євгена Наумчика та Олександра Богданова, що називається, закатали суперника в асфальт – за першу половину третьої чверті м’яч кожної хвилини залітав до сітки воріт словаків. Почав «побиття» хлопців з Кошице Віталій Степанюк, його почин підхопив Ігор Балух, а далі знову, причому двічі поспіль відзначився все той же Степанюк, який тим самим на свій особистий рахунок записав «покер». Та навіть перевага у чотири голи (8:4) не зупинила українців і ще до завершення періоду вони довели кількість своїх закинути м’ячів до двозначного показника. На 22-й хвилині відзначився Артемій Петрусенко, а двома хвилинами пізніше – Володимир Булачек. І лише перед свистком на останню перерву словаки зуміли закинути свій перший і єдиний м’яч у третьому періоді, тож заключна чверть розпочалася за рахунку 10:5 на користь команди ЛУФК.

Як засвідчила остання у матчі восьмихвилинка, гольовий голод вгамувати нашим хлопцям ніяк не вдавалося і вони продовжували тиск на ворота суперника. Зусиллями Артемія Петрусенка, Павла Гринявського та Ігоря Балуха (останній оформив «хет-трик»), на 26-й, 27-й і 28-й хвилинах відповідно, перевага нашої команди в середині четвертого періоду зросла до восьми голів – 13:5. І лише після цього галичани трохи скинули оберти, чим скористалися словаки, відігравши два м’ячі. Та все ж останнє, як і перше слово у цій грі було за командою ЛУФК. Остаточний рахунок матчу на 30-й хвилині встановив Олександр Мул – 14:7 на користь львів’ян.

Нагадаємо, що сьогодні, 14-го квітня, на нашу команду чекає ще один матч. У заключній грі групового етапу суперником ватерполістів ЛУФК буде німецький «Байєр». Гра розпочнеться о 16:00.