Блискучий дебют Тараса Міщука на дорослому чемпіонаті

15 червня 21:07
Переглядів: 218
веслування

У м.Дніпропетровську 6-11 червня 2014р. пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

Блискуче у вітчизняній веслярній столиці виступив студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук (на фото). Вчорашній юніор приходив до фінішу першим на каное-четвірці на 1000м та каное-двійці на 500м. Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, Тарас виборов у каное-двійці на 1000м. Асистував Міщуку у двомісному човні хмельничанин Дмитро Янчук.

Чотири медалі в активі іншого вихованця училища, вже досвідченого і достатньо титулованого Віталія Вергелеса (вип. 2007р.). Віталій із своїм постійним напарником Денисом Камеріловим з м.Комсомольська переміг у каное-двійці на 200м та здобув срібні нагороди на 500 і 1000м та у складі чотиримісного екіпажу на 1000м.

«Сріблом» та «бронзою» відзначилась однокурсниця Міщука Анастасія Горлова. Настя разом з полтавчанкою Марією Кічасовою посіла ІІ місце у байдарці-двійці на 200м та третє – у байдарці-одиночці на 500м.

Такі успіхи дозволили усім тьом веслярам забронювати собі місце у національній збірній команді України на участь у чемпіонаті Європи, який у липні відбудеться у німецькому Брандербурзі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: