Близько 1500 дітей з багатодітних сімей на Львівщині пройшли безкоштовне навчання з плавання

03 грудня 15:16
Переглядів: 199
плавання

Впродовж 2014 року близько 1500 дітей з багатодітних сімей на Львівщині пройшли навчання з плавання у 8 діючих басейнах у Львівській області. Про це повідомила прес-служба ЛОР.

За словами заступника начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксани Вацеби, організовані програми були спрямовані на оздоровлення молоді та залучення її до якісного дозвілля.

Серед таких програм є ті, які стосуються навчання дітей з багатодітних сімей плаванню, розвитку спорту в сільській місцевості, облаштування дитячих ігрових майданчиків у селах.

Оксана Вацеба зауважила: «За цим напрямком ми працюємо разом з громадською організацією «Щаслива родина», яка опікується багатодітними сім’ями».

За її словами, станом на сьогодні в області ця програма реалізується - успішно. «Зокрема, у місті Львові на базі басейну «Динамо» проходять навчання з плавання 438 дітей з багатодітних сімей, у Дрогобичі – 67 дітей, Червонограді – 99 дітей, Миколаєві – 80 дітей, у Стрийському та Яворівському районах – 220 та 227 дітей відповідно», – заступник начальника управління молоді і спорту.

З бюджету міста у 2014 на цю програму плавання було виділено півмільйона гривень.

Також на сьогодні триває процедура передачі комплектів спортивного інвентаря для усіх 666 сільських рад Львівщини.

«За пропозиціями з місць, кожен район визначався, який інвентарний комплект їм буде переданий – волейбольний, футбольний чи баскетбольний», – додала Оксана Вацеба.

Вона повідомила, що їхнє управління також мало би реалізувати ще одну програму – щодо запобігання поширенню пияцтва і алкоголізму серед населення Львівської області.

Однак, за численними зверненнями і проханнями представників молодіжних громадських організацій, реалізацію цієї програми було зупинено, а закладені під неї кошти перераховано на надання допомоги бійцям АТО, на лікування травмованих військовослужбовців, а також на потреби їхніх сімей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: