Близько півтисячі юнаків у Тернополі зійдуться в бою за Всеукраїнську першість зі змішаних єдиноборств

22 квітня 12:19
Переглядів: 154
мма
У місті відбудеться Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів та молоді.

Майже півтисячі хлопчиків та юнаків зі всіх регіонів України боротимуться за перемогу в ході Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств, котрий проходитиме 22-23 квітня.

За інформацією організатору – Федерації змішаних єдиноборств ММА України, змагання проходитимуть у декількох вікових категоріях: молодші діти – 10-11 років, старші діти – 12-13 років, юнаки – 14-15 років, юніори – 16-17 років, молодь – 18-21 рік.

Призові місця у Чемпіонаті нададуть змогу переможцям, в залежності від вікової категорії, отримати поважні спортивні звання «майстер спорту зі змішаних єдиноборств ММА» або «кандидат у майстри спорту зі змішаних єдиноборств ММА».

Більш детальну інформацію про Чемпіонат, а також регламент його проведення можна отримати на офіційному веб-сайті Федерації.

Ця масштабна спортивна подія проводиться з метою популяризації змішаних єдиноборств в нашій країні, а також підвищення рівня спортивної майстерності учасників. На чемпіонаті України 2017 ми побачимо нові імена у світі змішаних єдиноборств ММА, нових перспективних бійців!

Запрошуємо вас відвідати змагання та стати свідками видовищних і захоплюючих двобоїв!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: