Близько сотні боксерів на рингу в Івано-Франківську виборювали “Кубок Карпат”

05 квітня 13:02
Переглядів: 59
бокс

Руки, гомілки, лікті та коліна. Вісім ударних поверхонь застосовують спортсмени у тайському боксі. Близько сотні боксерів на рингу в Івано-Франківську виборюють “Кубок Карпат”. В основі бойового мистецтва – ударна техніка. Тайський бокс ще називають «боксом восьмируких», Адже спортсмени широко та різноманітно використовують вісім “контактних точок”. Міжнародні змагання з тайського боксу зібрали учасників із Західної України та Київщини. На попередніх турнірах учасників було більше, зізнаються організатори. Відтак, зважаючи на непросту ситуацію в державі, представники південно-східних областей не приїхали.

Саме за бойовим досвідом вдруге на Прикарпаття приїхав з Рівного 17-річний Антон Шушковський. Попри те, що тайським боксом юнак займається лише рік, вже здобув перемогу у першому поєдинку.

Більшість учасників турніру – юнаки. Втім, бойове мистецтво – це не лише чоловіча справа, преконана Людмила Пилипчак. Калушанка в тайський бокс прийшла у 22 роки. Боксерка – дворазова чемпіонка України.

“Кубок Карпат” в Івано-Франківську стартував вже третій рік поспіль. Спортсмени змагаються у різних вікових та вагових категоріях. Найспритніші боксери отримають кубки та медалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: