Богдан Боровський: "Хотіли перервати безпрограшну домашню серію ФК "Тернопіль"

12 листопада 08:23
Переглядів: 66
фк тернопіль

Автор другого м'яча у ворота ФК Тернополя півзахисник криворізького Гірника Богдан Боровський — про виїзний успіх в рамках 16-го туру Першої ліги (3:0).

— Загалом, гра виправдала твої очікування?

— В принципі так, адже ми налаштовувалися на серйозну гру. Тим більше, вони вдома йшли без поразок. Залишалося два останні матчі, попереду відпустка, і тренер підкреслював те, що не повинно бути ніякої розслабленості, потрібно зіграти серйозно, — дві останні гри дуже важливі. Знав, що в Другій лізі Гірник програв у Тернополі 4:0, тому хотілося взяти реванш. Причому мали намір перервати їх безпрограшну домашню серію.

— Крупний результат, багато в чому, зумовили два вилучення у суперника.

— Вважаю, все по справі. У першому випадку Дорош зіграв в стінку, і виходив би один-в-один, не сфолив захисник. У другому також все по справі.

— Якби не твій гол, в кінцівці навіть в переважній більшості, довелося тяжко, так як Тернопіль відповідав атакою на атаку ...

— Я так не думаю. Тема Сітало забив хороший красивий гол. Те, що вони били вперед ... У суперника були небезпечні кутові, штрафні, аути, а так як би ... Так, забив в кінцівці, коли залишалося грати десять хвилин. Напевно, і так би виграли. Так, радий, що забив. І Рябов красивий гол забив ...

— Другий гол нагадав мені твій же м'яч Ниві на "Металурзі". Той же рейд через півполя ...

— Не знаю (посміхається) ... І пацани травлять, мовляв, Тернопіль — моя команда. І там забив схожий другий гол, і тут. Про це навіть не думав. Взяв гру на себе, вирішив один-в-один і забив. Просто так склалося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: