Богдан Корнова: "Рівень чемпіонату Бізнес-ліги суттєво виріс"

20 лютого 20:18
Переглядів: 136
Богдан Корнова

Продовжується чемпіонат «ELITE Business League» з футзалу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Президент «БС Маркет-Крікет» - команди, яка своїми результатами наробили галасу у чемпіонаті, Богдан Корнова розповів наскільки виріс рівень чемпіонату, а також про стан справ у команді.

Богдане, завершується чемпіонат Бізнес-ліги. У понеділок Ваша команда у ключовому поєдинку за пальму першості поступилася «МС Імперіал». Чого не вистачило для перемоги?

Не вистачило досвіду ігор з такими серйозними командами. Десь в кінці гри її величність фортуна могла повернутися лицем до нашої команди, але не судилося.

Якщо порівнювати рівень зимового чемпіонату з літньою першістю, то він зріс?

Безумовно. Це підтверджує той факт, що в нашій лізі виступають такі сильні команди як «Львівгаз», «МС Імперіал», а також задіяна велика кількість відомих футзалістів в інших командах.   

Поразка у минулій грі викреслила «БС Маркет-Крікет» із списку команд, які претендують на чемпіонство. Результатом розчаровані?

Коли б мені перед сезоном сказали, що ми будемо третіми, то були би задоволені, а так десь є осад на душі.  

Незабаром на нас очікує чемпіонська битва, у якій «Львівгаз» схрестить зброю з «МС Імперіал». Кому віддаєте перевагу в цій грі?

Я ставлю на «МС Імперіал», хоча «газовики» у першу чергу в грі з п’ятим польовим можуть піднести сюрприз.

Які плани на майбутнє у Вашої команди?

«БС Маркет-Крікет» й надалі буде грати в Бізнес-лізі, якщо ці матчі будуть проходити у будні дні. Плюс хотілося б, щоб у майбутньому до нас приєдналися такі бізнес-команди, як «Галицька Здоба», «CoreValue» та інші. Вважаю, що рівень чемпіонату від цього лише б зростав.

Ігор Воробій, прес-служба АФЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: