Богдан Самардак: "Хлопці створили маленький подвиг"

07 жовтня 11:17
Переглядів: 92
самардак

Коментар головного тренера тернопільської «Ниви» Богдана Самардака після переможногоматчу проти алчевської "Сталі" (2:1).

- Минулого туру ми вдома з МФК «Миколаїв» зіграли хорошу гру. Сьогодні я наголосив, що ми знаходимося в такому стані, коли вже не маємо права програвати, тим паче з великим рахунком. Тому я їх попросив, щоб усі 11 чоловік сьогоднішній матч зіграли з великою самовіддачею. І коли хлопці роблять все так, як я прошу, тоді ми завжди знаходимо спільну мову і можемо здобувати залікові очки (як і сталося сьогодні). Але, на превеликий жаль, двоє футболістів випало з гри: один захворів, а інший на початку першого тайму отримав травму. Ще й на додачу Гринченко отримав червону картку. Однак, попри все це, хлопці створили сьогодні маленький подвиг у вигляді перемоги, за що я їм вдячний.

- Уже відомо, чи надовго випав із гри Дурай? На скільки серйозна його сьогоднішня травма?

- З приводу Дурая поки що сказати нічого не можу. Але я сподіваюся, що до наступної гри з «Полтавою» наші лікарі зроблять усе можливе і неможливе для того, щоб він вийшов і допоміг. Адже для мене він ключовий гравець і без нього вкрай важко у середині поля.

- Ви здобуваєте другу поспіль перемогу. Чи є надія, що для «Ниви» - це початок успішної серії?

Особисто я хотів би, щоб так було. Однозначно, перед кожним поєдинком я закликаю футболістів виключно до того, щоб вони грали на перемогу. У нас немає ніяких захисних варіантів, у нас немає домашніх чи виїзних схем. Я сам любив такий футбол і наполягаю, щоб команда дотримувалася такої стратегії, адже подібна гра подобається вболівальникам. Однак я щасливий, що ми два матчі поспіль здобуваємо три залікові пункти. Як наслідок – та праця, яку ми зробили за останні 15 днів, не була марною, і футболісти недаремно витрачали власні сили на тренуваннях. Це прекрасний результат, за який я вдячний своїм підопічним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: