Богдан Самардак: "Натякаєте на те, що матч був договірним? Але це ж маячня"

17 листопада 18:15
Переглядів: 186
Самардак

Головний тренер тернопільської Ниви Богдан Самардак поділився враженнями від вчорашнього західноукраїнського дербі.

— Якщо виходити з того, як складався матч, то ми, звичайно, результатом задоволені, — взяв слово Самардак. — Це було справжнє західноукраїнське дербі, де було багато всього. Пристрасті були напружені ще напередодні матчу, тому налаштовувати футболістів на боротьбу особливої потреби не було. В результаті глядачі побачили чотири забиті м'ячі, багато стиків, було навіть видалення. Я вже не звертаю уваги на дрібні травми, які виявилися вже після матчу. Деякі футболісти ще довго будуть відходити від такого матчу.

— Уже на старті матчу Нива двічі пропустила. Це результат низької концентрації, або суперник був настільки заряджений на боротьбу?

 — Про те, що ми недооцінили Тернопіль, мови бути не може, та й концентрація у нас була, вважаю, на належному рівні. Просто на початку гри був сильний вітер, проти якого нам довелося грати. У нашому штрафному було багато сумбуру, от і вийшло, що гра начебто тільки почалася, а ми вже програвали — 0:2. Але добре, що потім вдалося вирівняти становище і врятувати гру.

 — Які корективи вносили в перерві матчу?

 — Для початку я дав гравцям хвилини три, щоб вони покричали один на одного, ну а вже потім пішли мої корективи. Я по крупицях, кожному, вказав на помилки. Адже з боку видніше, що і як відбувається на полі. Футболісти ж, коли грають, то думають, що все добре, але це не завжди так. Перед виходом на поле ми ще раз поговорили, ось, власне і все. Звичайно, я вам не все розповім, адже і у нас є свої секрети, але, загалом-то, справа була саме так. В цілому ж, у нас це вже третя, або навіть четверта гра, де ми погано граємо в першому таймі, а потім надолужуємозгаяне.

 — Видалення Рижука було справедливим?

 — Тут претензій до арбітрів у нас немає. Все по справі. Другу жовту картку Рижук отримав в той момент, коли з порушенням правил перервав небезпечний фланговий прохід нападника. Також перший "гірчичник" він отримав по справі. Так що все справедливо.

 — Напередодні матчу букмекери в один голос запевняли, що буде саме нічия ...

 — А що букмекери? Нам вони ні до чого. Натякаєте на те, що матч був договірним? Але це ж маячня. Мало що там придумують букмекери. Ось пам'ятаю на матч з Гірником-Спорт на нашу перемогу коефіцієнт був щось близько 7-ми, або навіть більше. Ніби як ми грали не з Гірником-Спорт, а з яким-небудь Реалом. Я нічого не маю проти команди з Комсомольська, вона хороша, з добротним підбором виконавців. Але невже між нами така велика різниця? Ось і всі ваші букмекерські розклади. А про наше дербі я вже говорив — воно пройшло у чесній, чоловічий та безкомпромісній боротьбі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: