Богдан Самардак: "Сподіваємося не розчарувати наших вболівальників"

16 листопада 12:30
Переглядів: 86
Самардак

Виконуючий обов’язки головного тренера ФК "Нива" Богдан Самардак поділився своїми очікуваннями від завтрашнього дербі з ФК "Тернопіль".

— Богдане Миколайовичу, як проходила підготовка до матчу з земляками?

— Після гри у Чернівцях команда зібралася у середу. Відтоді 4 дні ми проводимо своєрідні тонізуючі тренування. Підходить кінець року і дехто з футболістів, можливо, втомився. Тому зараз ми не можемо навантажувати гравців по повній програмі. На жаль, несподівано втратили перед грою Олександра Семенюка, якого дискваліфікували на три матчі.

— Чи не здається вам, що три матчі занадто жорстке покарання для нашого форварда?

— Вважаю його дуже жорстким. Ті вболівальники, які протягом усього матчу провокували Олександра, відповідальності не понесуть однозначно. А ми втратили свого ключового футболіста, враховуючи всі наші наявні проблеми із нападом. Я не бачив, що конкретно показав Семенюк до трибун, але всеодно — це покарання занадто жорстке.

Наші суперники через вилучення втратили двох гравців основи. "Ниві" цей факт зможе допомогти?

— Чесно кажучи, хотів би щоб цих вилучень наш суперник не мав. Звісно, для ФК "Тернопіль" це велика втрата. Я сподіваюся, що наших футболістів цей факт не розслабить і вони поставляться до цього матчу зі всією відповідальністю. Я б дуже не хотів програвати у цій грі і сподіваюся лише на перемогу. Впевнений, що на матчі буде чимало наших вболівальників. Не хотілось би розчаровувати їх та наш фан-сектор, який однозначно буде підтримувати "Ниву" увесь матч.

— Три останні матчі аж ніяк не можна занести до активу "Ниви". Важко буде налаштувати команду на перемогу?

— Зараз маємо чималі проблеми із нападом. Наші форварди перестали реалізовувати свої моменти. Той же Гудима не може ніяк забити. Схоже, що місячна відсутність, пов’язана із хворобою, далася взнаки. Тепер ось втратили і Семенюка. Проте наших футболістів на цей матч особливо налаштовувати не потрібно. Всі прекрасно розуміють, яка гра на них чекає. Я так думаю, що аналогічна ситуація і в команді Василя Івегеша.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: