Богдан Шершун: "Нудьгувати уболівальникам точно не доведеться"

15 березня 10:55
Переглядів: 85
ШЕРШУН
Захисник «Волині» розповів про прийдешнє дербі з «Карпатами», підготовку до сезону та непросте фінансове становище волинського клубу

— Богдане, розкажіть, як команда провела зимове міжсезоння та наскільки готова до старту весняної частини першості?
— Загалом, усе пройшло добре. У Туреччині провели два навчально-тренувальні збори. Єдине, що ми готувалися до другого березня, однак через складну політичну ситуацію в країні чемпіонат перенесли. Хоча, як на мене, це жодним чином не повинно позначитися на нашій готовності. Зрештою, погода в Луцьку чудова, тому нам ніщо не заважало нормально тренуватися. Щоправда, не знайшлося серйозних спаринг-партнерів, аби в умовах, наближених до реальних, перевірити свої сили. «Тернопіль» чи «Скалу» до розряду сильних суперників аж ніяк не віднесеш, тому довелося задовольнятися тими опонентами, котрих нам змогли знайти.
 
— Часто так буває, коли футболісти готуються до певного матчу в конкретний час, а потім цього не відбувається, вони попросту перегорають, і виходять грати зовсім з іншим настроєм та самовіддачею. На вашу думку, з гравцями «Волині» подібне може трапитися?
— Гадаю, два тижні — не той термін, за який можна перегоріти. Навпаки, ми мали час більше адаптуватися до погоди, важких полів, адже навесні завжди було важко грати на в’язких українських газонах. Тільки у декількох клубів дійсно якісні стадіони, про решту сказати цього не можу.
 
— Як себе почуває Віталій Кварцяний? Подейкують, його вже виписали з лікарняного?
— Віталію Володимировичу вже краще, проте він і надалі перебуває на лікарняному. Все, що пишуть в Інтернеті з приводу його виписки — це неправда. Він продовжує перебувати в лікарні.
 
— До поєдинку з «Карпатами» команду готують його помічники?
— Так, наразі з нами займається старший тренер Богдан Блавацький.
 
— До принципового дербі з львів’янами якось по-особливому налаштовуєтеся, адже, окрім географічного сусідства, команди й у турнірній таблиці знаходяться поруч, займаючи дев’яту та десяту сходинки відповідно?
— Знаєте, усі розуміють значимість цього поєдинку, тому тут навіть не пот­рібно якось себе додатково накручувати, це відбувається автоматично. На такий матч виходиш з подвійною зарядженістю, з великим бажанням будь-що перемогти. Дербі — це зав­жди особливі ігри, в яких футболісти грають на позамежній самовіддачі. Відтак нудьгувати уболівальникам точно не доведеться.
 
— Матч першого кола пам’ятаєте, коли наприкінці поєдинку львів’янин Олександр Гладкий позбавив «Волинь» двох очок?
— Звісно, пам’ятаю. За грою ми більше атакували, тримали м’яч, мали більше голевих моментів, але в кінці нам не пощастило, пропустили прик­рий гол на 85-й хвилині. Там була довга передача і Гладкий майстерно влучив з гострого кута.
 
— Як гадаєте, цього разу луцьким футболістам вдасться покращити результат й здобути перемогу?
— Будемо старатися, адже, як ви знаєте, футбол — це непередбачувана річ, й загадувати щось наперед безглуздо. Не завжди перемагає той, хто краще грає. Іноді долю поєдинку може вирішити один єдиний випадок, чиясь помилка. У будь-якому разі усі крапки на «і» розставить безпосередньо гра.
 
— Судячи з товариських матчів у Туреччині, «Волині» подобається грати внічию, адже в шістьох останніх поєдинках «хрестоносці» тільки й розписували мирові?
— Значною мірою нас підводить реалізація моментів. Не вистачає у завершальній стадії майстерності та концентрації, щоби довести справу до логічного кінця.
 
— Нинішня тривожна ситуація в країні якимось чином позначилася на «Волині»?
— Вона впливає на усіх людей в Україні, не тільки на футбольні клуби, скажімо, на одну «Волинь» чи на окремих футболістів. У нас одна країна, усі її люблять, усі переживають. Хочеться, щоби усе це скоріше закінчилося, й ситуація на нашій землі стабілізувалася.
 
— Відомо, що наразі більшість клубів УПЛ переживають фінансову скруту. Тож скажіть, ця проблема обійшла стороною «Волинь» чи ні?
— На жаль, не обійшла. Футболісти вже давно зарплати не отримують.
 
— А давно це скільки?
— Три місяці. Усе обіцяють, обіцяють, але віз і нині там.
 
— Футболісти поки валіз не па­кують?
— Поки кудись збиратися немає сенсу. Наразі усі на своїх місцях, ніхто нікуди не поїхав. Тут до кінця чемпіонату залишилося три місяці — березень, квітень та травень, відтак дограємо, а там подивимося. На сьогоднішній день невідомо, що буде з країною, чемпіонатом, залишиться він узагалі чи ні.
 
— Очільники клубу з футболістами останнім часом не зустрічалися?
— Ні. Віталій Володимирович захворів, тому футболісти наразі узагалі перебувають у невіданні. Але можу пообіцяти, що з «Карпатами» грати, опустивши рукави, точно не будемо.
 
— Яке перед «Волинню» стоїть завдання на другу частину поточного чемпіонату?
— Минулого року з «Волині» пішло багато футболістів. До клубу приєдналося чимало молодих гравців з першої ліги. Головна ціль на нинішній сезон — награти склад, побудувати боєздатний колектив та закріпитися в прем’єр-лізі. Щоби гравці «притерлися» один до одного, знайшли порозуміння на футбольному полі, а команда зберегла прописку в УПЛ і на наступний рік. Гадаю, якщо усе складеться, керівниц­тво клубу у наступному сезоні ставитиме перед футболістами більш амбітні завдання.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: