Богдан Шуст: "Карпати" демонструють непоганий футбол"

13 березня 16:09
Переглядів: 117
Шуст

Один з останніх новачків «Волині» Богдан Шуст у бесіді з прес-службою ПЛ розмірковує про дебют та наступного суперника – львівські «Карпати».

«Кожна гра однаково відповідальна, а будь-який суперник зараз вміє налаштовуватись як на останній бій. «Карпати» нині демонструють досить непоганий футбол, хоча виходять у стартовому складі з кількома молодим футболістами. А щодо налаштування, то Віталій Володимирович ще після минулого туру одразу наголосив на необхідності підійти до чергової гри з готовністю у 100 відсотків».

«Звичайно, я переглядав матчі «Карпат». Мабуть, дуже рідко трапляється, коли молодь отримує можливість на такому рівні проявити себе. От вони і стараються, доводять власні претензії на своє місце у футболі на майбутнє».

«Власне поле завжди є значною перевагою, коли гравці відчувають підтримку власних уболівальників. У «Карпат» вона буде, а от нам за порожніх трибун подібної допомоги з «Чорноморцем» не вистачало. Можливо, «Волинь» досвідченіша, але порівнювати, чиї ж шанси на перемогу вищі, можна хіба що за допомогою різних викладок, у тому числі, статистичних» – підсумував Богдан Шуст.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: