Богдан Єсип: "Карпати" володіють добре зіграним складом"

01 серпня 16:19
Переглядів: 87
ФК "Карпати" - "Олімпік"

Богдан Єсип, нападник "Олімпіка" (2013) та "Карпат" (2000), дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

- Сили команд рівні. "Олімпік" - команда, яка постійно прагне гнути свою лінію й має чітко поставлений ігровий малюнок. Донеччанам трохи не пощастило в матчі з "Чорноморцем". Вони заслужили на перемогу в матчі з одеситами. "Карпати" володіють добре зіграним складом. Комадна грає цікаво, постійно прогресує. Через те я не бачу в цій зустрічі фаворита і поставлю на нічию.

Не здивуюся, якщо Санжар випустить у нинішньому матчі Ебуку. Не з перших хвилин, але бодай на заміну. Цей хлопчик був у команді на оглядинах ще в ті часи, коли за "Олімпік" виступав я. Келвін має всі шанси заграти в нашому чемпіонаті. Він непоступливий, навіть у найжорсткіших єдиноборствах не прибирає ні ноги, ні голови, але при цьому гарно працює з м’ячем.

Додасть грі колориту повернення на поле у складі львів’ян Шведа. Мар’яна знаю з маленької дитини, оскільки здавна товаришую з його батьком Василем. Дуже талановитий, старанний, обдарований хлопець. Не дивлячись на вік, він ще в минулому чемпіонаті був у складі "Карпат" одним з найпомітніших. Звісно, після трьох тижнів паузи у професійному футболі набрати форму важко, тому сподіваюся побачити Шведа в другому таймі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: