Богдана Глоговська – срібний призер Кубку України з карате

11 квітня 14:35
Переглядів: 52
карате

8 - 9 квітня у м. Чорноморську (Одеська область) проходив Кубок України з карате, який зібрав 108 спортсменів з багатьох регіонів України.

Входження карате у Олімпійські Ігри 2020 року значно підняло престиж цього виду спорту в Україні, що відчувалось на цьому турнірі. Велика кількість учасників, підтримка державних структур, напружена конкурентна боротьба на татамі дозволили зробити ці змагання цікавими як для спортсменів так і для вболівальників та глядачів.

Львівську область на цьому турнірі представляли два студенти ЛДУФК Костянтин Кривий ( 1 гр. ФС) та Богдана Глоговська ( 31 гр. ФС).  Для першокурсника К. Кривого, який вперше виступав серед дорослих у ваговій категорії -75 кг., змагання склались не дуже вдало, він програв у першому колі супернику з м. Києва 4:6. Більш успішно виступила досвідчена МСУ Б. Глоговська, яка пробилась у фінал категорії +68 кг. де ведучи в рахунку у ході поєдинку 1:0 поступилась по порушеннях суперниці з м. Харкова та посіла друге місце у своїй категорії.

Попереду у наших спортсменів напружений етап підготовки та участь у змаганнях з карате у рамках Всеукраїнської Універсіади, які пройдуть 22-23 квітня у Чернівцях.

За матеріалами: ldufk.edu.ua