Богдана Мацьоцька продовжує французьке турне медалями

04 квітня 22:15
Переглядів: 314
мацьоцька

Чемпіонка України косівська гірськолижниця Богдана Мацьоцька продовжує свій змагальний сезон. І продовжується він у Франції. Востаннє ми писали про нашу спортсменку, коли вона виборола «бронзу» на відкритій юніорській першості Великобританії в Мерібелі. З того часу Мацьоцькапоповнила свою колекцію ще двома нагородами.

У п’ятницю, 29 березня, косівчанка ще раз виступила на схилах Мерібеля у своєму улюбленому слаломі, але вже в рамках відкритого дорослого чемпіонату Британії. І результат не забарився — друге місце серед 41 учасниці.

День не обіцяв хорошого змагання, над трасою, раз-по раз пропливав туман. У першому спуску несподівано для номінальних господарок змагань українка Мацьоцька показала найкращий час — 55,67 секунди. А от в другому спуску вона поступилася британці Наталі Бітті. У підсумковому результаті Бітті таки випередила нашу спортсменку. Розрив між ними за підсумками двох спусків склав менше секунди. Третій час показала ще одна британка Наталя Харт.

Вже наступного дня Богдана стартувала у містечку Шамрусс. У слаломному змаганні під егідою Міжнародної лижної федерації (FIS) зібралося 85 (!) спортсменок. Результат косівчанки тут був скромніший — 23 місце.

Після цього старту спортсменка разом зі своїм батьком і тренером Олегом Мацьоцьким мали два дні невеличкої перерви, а далі — нові випробування, цього разу в Куршевелі, в чергових стартах FIS. Позавчора, у вівторок 2 квітня, Мацьоцька здобула тут бронзову медаль у слаломі. До «золота» нашій гірськолижниці не вистачило усього 0,75 секунди. Перемогла британка Шарлотт Ґест, друге місце посіла Естер Ледецка з Чехії.

Зараз Богдана Мацьоцька продовжує змагатися на сніжних схилах Куршевеля. Вчора вона була п’ятою у ще одному слаломному старті, сьогодні ж фінішувала восьмою у слаломі-гіганті.