Богдана МАЦЬОЦЬКА - стрімкий старт сезону 2010-2011!

26 грудня 20:42
Переглядів: 424
Default Image

Косівська гірськолижниця, одна з лідерів лижної збірної України та учасниця ванкуверської Олімпіади-2010 Богдана Мацьоцька досить успішно розпочала новий змагальний сезон. Після майже двомісячної осінньої підготовки, яка проходила у Австрії на відомому льодовику Хінтертукс, провідна прикарпатська спортсменка зі своїм тренером Олегом Мацьоцьким вирушила на свої перші у сезоні 2010-2011 європейські змагання.

Для початку Богдана вирушила до італійського міста Борміо, відомого гірськолижного курорту, розташованого на висоті 1200 метрів, де традиційно проходять змагання та відкриті турніри. Саме так косівчанка так би мовити розім’ялася перед більш відповідальними стартами, здобувши три призових місця у слаломі та слаломі-гіганті. 
Далі на Мацьоцьку чекав один з перших етапів в рамках Кубка Європи. На змаганнях такого рівня 21-річна гірськолижниця змагалася тільки другий сезон. І якщо на початку цього року її результати були в межах (65-70 місця), цього разу у швейцарському Сент-Морісі Богдана стала 50-ю у суперкомбінації та 57-ю у швидкісному спуску.

А вже цього тижня косівчанка показала свій клас на змаганнях в рамках серії «FIS Race», що проходили у чеському містечку Шпіндлеров Млин. Саме там Богдана Мацьоцька посіла 11-те місце у гігантському слаломі, але найбільш значущим результат прийшов у самому слаломі, де спортсменка завоювала високе 4-те місце (з 60-ти учасників), програвши лідеру – чешці Мартіні Дубовській, тільки півтори секунди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: