Богуш: Карпати просто "відморозилися", нічого не пояснивши

16 грудня 14:00
Переглядів: 189
Богуш

Колишній голкіпер "Ворскли", "Динамо", запорізького "Металурга" Станіслав Богуш розповів про зірвані літні переходи в "Карпати" і "Дармштадт".

- Чим займаєтесь зараз?

- Підтримую форму в міру можливості. Зараз більше працюю в тренажерному залі з тренером. Бігаю з хлопцями, граю в футбол. До цього працював з однією командою. За деякими причин не буду її називати. Це буде не зовсім коректно. Намагаюся тримати себе в тонусі.

- Влітку ви не змогли домовитися з "Карпатами". Що там сталося?

- Вийшло так, що вони мене запросили, я пройшов медогляд. Ми вже домовилися про всі аспекти. У підсумку вийшло, як кажуть на жаргоні, вони просто "відморозилися", нічого не пояснивши.

Спочатку було нормальне спілкування з одним з керівників і з головним тренером, на той час (Сергієм Зайцевим - прим.). Тоді ми прийшли до спільного знаменника. У мене був випадок, який я не міг не спробувати. Я міг виїхати грати в Німеччину

- Мова йде про "Дармштадті"?

- Так, називалася ця команда. В результаті там не зрослося з якихось причин. І "Карпати" образилися, що чи, що я вважав за краще їм німецьку лігу. Після цього ніякої розмови не було. Ніхто мені ні про що не сказав.

- На якій стадії були ваші переговори з "Дармштадтом"?

- Не я особисто цим займався, а агент. Він запевняв, що все дуже серйозно, і що на днях мені повинні були вислати запрошення на медобстеження і подальші переговори. У підсумку я сиджу перед вами. Більше якихось пропозицій конкретних не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: