Боксер Андрій Котельник порадив сепаратистам спакувати речі і їхати в Росію

06 липня 08:12
Переглядів: 619
котельник

Срібний призер Олімпіади-2000, екс-чемпіон світу WBA у першій напівсередній вазі і колишній підопічний скандально відомого американського промоутреа Дона Кінга львів’янин Андрій Котельник поділився своєю думкою про події, які відбуваються в Україні.

Український боксер вважає, що наша країна повинна бути єдиною, з однією державною мовою, а охочі жити в Росії можуть зібрати речі і спокійно виїхати.

«І сепаратисти, і «тітушки» – це люди, які не вірять Україні. У них немає роботи, заробітку. Їм дають гроші, і вони готові продати своїх рідних, близьких, свою країну. Демократичний шлях до перемир’я? Ви спаковуєтеся – і їдете в Росію! І все. А не так: «Ви хочете жити на українській землі, але щоб тут була народна республіка?». Такого на українській землі бути не може. Ми ж не можемо зараз на російській землі створити Українську Народну Республіку?», – обурюється Котельник.

«Спілкуватися я можу будь-якою мовою, але українська – єдина державна. Чому німці не прийняли другу англійську? Чому росіяни українську другою не роблять? Нехай вчать. Вони де живуть? Ми що, Росія? Багато російськомовних? Так в цьому немає жодних проблем – нехай буде, розмовляйте російською, ніхто вам не забороняє. Але державна має бути одна. Що це за держава, якщо у неї немає мови, традицій? Це вже не держава», – додав Андрій Котельник

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: