Боксер Олександр Усик зізнався, що був злодієм

26 грудня 10:19
Переглядів: 173
усик

Олімпійський чемпіон з боксу, інтерконтинентальний чемпіон серед професіоналів за версією WBO Олександр Усик зізнався, що в дитинстві обкрадав бабусь.

Щоправда, крадіжки ці були незначними.

"У дитинстві я був маленьким і зухвалим паразитом, який бігав по кутках, кидався банками і знущався над такими ж хуліганами, яким був сам. Я крав у бабусь насіння. На мене скаржилися всі сусіди", - зізнається Усик.

Також боксер розповів, як почав вірити у Бога.

"Якось у дворі ми з хлопцями розпалили багаття і стрибали через нього. Один хлопчик перед тим як стрибати, завжди хрестився. Я сміявся над ним. Він запропонував мені підняти голову вгору, сказати, що не вірю в Бога і стрибнути через багаття. Я влаштував з цього цілий спектакль. А потім розбігся і ... впав у вогнище. Мене це глибоко вразило. А в другому класі я захворів двостороннім запаленням легенів з ускладненнями. У лікарні, де від мене не відходили лікарі, прийшов батюшка і роздав усім молитовники. Я від нічого робити, сам не знаю чому, вивчив "Отче наш", - каже Усик.

Як уже повідомлялося, після 6-ї перемоги на профі-рингу, яку Усик здобув 13 грудня у бою з південноафриканцем Дені Вентеро

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: