Боксери Івано-Франківської обласної ДЮСШ - переможці кубка міста

16 грудня 18:18
Переглядів: 116
бокс

З 11 по 14 грудня в Івано-Франківську у спортивному залі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись ХІ традиційні змагання з боксу серед юнаків та дівчат 1997-1998 р.н. на Кубок м. Івано-Франківська за підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса.

Організаторами змагань виступили департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, комітет фізичної культури і спорту Івано-Франківської міськради, Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

У цьогорічних змаганнях взяли участь понад 140 учасників із Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Переможці та призери отримали грамоти, кубки та цінні призи.

У перший день змагань виступали наймолодші учасники, а саме:

- Мансуров Олександр (м. Івано-Франківськ);

- Ткачовський Роман (м. Івано-Франківськ);

- Калижняк Денис (м. Хмельницький)

- Бабійчук Дмитро (м. Хмельницький)

- Комада Владислав (м. Хмельницький)

- Приймак Леонід (м. Хмельницький)

- Томчук Віктор (м. Хмельницький)

- Ширинок Олександр (м. Хмельницький)

Серед юнаків у вагових категоріях переможцями стали:

52 кг 

І місце – Дзебчук Владислав (Надвірна)

ІІ місце – Чюревич Віктор (ОДЮСШ)

ІІІ місце – Халамидра Борис (Колос)

ІІІ місце – Запухляк Руслан (ОДЮСШ)

56 кг 

І місце – Багіров Ельдар (ОДЮСШ)

ІІ місце – Юрин Дмитро (ОДЮСШ)

ІІІ місце – Бедрійчук Петро (Ринг)

ІІІ місце – Нікорен Василь (Закарпаття)

60 кг

І місце – Катаражук Юрій (Закарпаття)

ІІ місце – Ніфантов Владислав (Колос)

ІІІ місце – Романюк Михайло (ОДЮСШ)

ІІІ місце – Юрін Дмитро (ОДЮСШ)

64 кг

І місце – Романбердієв Роман (СПЗ)

ІІ місце – Стефурин Степан (Надвірна)

ІІІ місце – Дуркало Назар (ОДЮСШ)

ІІІ місце – Петрів Ігор (ОДЮСШ)

69 кг

І місце – Скринькович Тарас (ОДЮСШ)

ІІ місце – Гаргат Віталій (Колос)

ІІІ місце – Секердей Владислав (Форум)

ІІІ місце – Дубас Олег (Долина)

75 кг

І місце – Саюк Олександр (Альянс)

ІІ місце – Стефурин Олег (Надвірна)

ІІІ місце – Фільт Василь (ОДЮСШ)

ІІІ місце – Романюк Ярослав (ОДЮСШ)

81 кг

І місце – Ганджук Олександр (Форум)

ІІ місце – Скрипник Владислав (СПЗ)

до 91 кг

І місце – Стефурин Степан (ОДЮСШ)

ІІ місце – Федорів Роман (Альянс)

91 кг+

І місце – Борщ Василь (Тернопіль)

ІІ місце – Фокшек Олександр (Форум)

Серед дівчат:

48 кг

І місце – Лисинська Анастасія (Хмельницький)

ІІ місце – Біла Олена (Хмельницький)

52 кг

І місце – Марунчак Ярослава (ОДЮСШ)

ІІ місце – Нестерук Христина (Колом. р-н)

ІІІ місце – Кучерява Марія(Колом. р-н.)

54 кг

І місце – Ороховська Валентина (ОДЮСШ)

ІІ місце – Костюк Іванна (Хмельницький)

60 кг

І місце – Семеген Мирослава (ОДЮСШ)

ІІ місце – Сімчишин Анастасія (Колом. р-н)

75 кг

І місце – Горщук Світлана (ОДЮСШ)

ІІ місце – Буковська Наталія (Колом. р-н) 

Кращий боксер: Горщук Світлана (ОДЮСШ)

Найтехнічніший боксер: Гаргат Віталій (Колос)

"За волю до перемоги": Скринькович Тарас (ОДЮСШ)

Загальнокомандне перше місце здобули юні боксери Івано-Франківської ОДЮСШ і були нагороджені кубком міського голови Віктора Анушкевичуса.

Кращі тренери:

- Пугач Ігор (Хмельницький)

- Урбан Віталій (Закарпаття)

- Григоришак Віктор (Надвірна)

- Федів Роман ("Ринг")

- Барчук Василь ("Колос")

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити