Борчині Львівського державного університету фізичної культури вибороли дві золоті і три бронзові нагороди

20 жовтня 17:00
Переглядів: 127
Боротьба

З 16 по 18 жовтня у Хмельницькому вперше відбувся Міжнародний турнір з жіночої спортивної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Володимира Станіславовича Стадника. Учасниками цих змагань стали найсильніші спортсменки України, Польщі, Румунії та Азербайджану, загалом на турнір прибуло близько ста учасниць. Серед них змагалися й представниці Львівського державного університету фізичної культури, які вибороли дві золоті і ще три бронзові нагороди.

У вазі до 60 кг студентка IV курсу факультету фізичного виховання Катерина Жидачевська посіла перше місце здобувши перемогу у фіналі у чемпіонки світу та Європи серед кадетів львів’янки Ангеліни Лисак – 7:1. Наша зіркова аспірантка Юлія Ткач і у цей раз показала високий рівень боротьби, не поступившись жодним балом протягом турніру, перемогла у фіналі Софію Боднар (Львів) – 10:0. У цій же ваговій категорії до 63 кг ще одна студентка IV курсу ФФВ Вікторія Лукінська посіла III місце. У найважчій ваговій категорії до 75 кг, бронзовими призерами стали Людмила Тичина ( V курс ФФВ) та випускниця ЛДУФК 2010 року  Алла Черкасова.

Даний Турнір був одним з основних етапів відбору до участі у Кубку Європейських націй.