Борець греко-римського стилю Віктор Вівчарик привіз до Тернополя "бронзу"

11 жовтня 16:18
Переглядів: 170
греко-римська боротьба

Кращим борцям Костопільщини був присвячений Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків і юніорів «Надія-2014», який з 26 до 28 вересня тривав у місті Костопіль Рівненської області. Змагання відбувались на базі місцевої ДЮСШ. Участь у них взяли вихованці спортивних шкіл з греко-римської боротьби України, а також Польщі, Литви, Латвії, Молдови. Честь нашої держави захищали збірні команди 22-х міст. Загалом учасниками цих масштабних та представницьких змагань стало понад 250 спортсменів.

14-річний вихованець Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби Віктор Вівчарик, виступаючи у ваговій категорії 38 кг, посів на змаганнях у Костополі третє місце. Готували призера заслужений тренер України Андрій Телебан та майстер спорту України міжнародного класу Віталій Ліщинський. Додамо, що на Віктор Вівчарик є учнем Тернопільської класичної гімназії.

Щодо командних результатів Міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юнаків і юніорів «Надія-2014», то за підсумками змагань – у командному рейтингу перше місце посіла команда з Костополя, друге – з Польщі, третіми стали спортсмени з Литви.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: