"Борги не загрожують існуванню "Арени Львів"

14 листопада 17:00
Переглядів: 114
Арена Львів

Так, Арена Львів має борги, але вони не загрожують поточному існуванню стадіону, а вимагають втручання влади. Адже погасити заборгованості не може такий вузькофункціональний об'єкт, як футбольний стадіон.

Справа в тому, що зараз існує основний борг державного підприємства "Арена Львів" перед державним підприємством "Фінансування інфраструктурних проектів" в розмірі 708, 225 мільйонів гривень. Цей борг був переданий стадіону разом з першою чергою будівництва арени. Це ситуація, коли відповідно до закону об'єкту передаються і активи, і пасиви. Даний борг - в основному гроші, несплачені підрядникам будівництва стадіону.

Інший вид боргів - поточні зобов'язання, і вони не критичні, складають трохи більше мільйона гривень. Але без дотацій Арені Львів поки не вдається впоратися з витратами на експлуатацію стадіону, побудованого до ЧЄ-2012.

Зараз у нас грає Верес і Зоря, ми проводимо різні корпоративні події, але Арена Львів не може приймати у себе величезну кількість матчів, щоб повністю оплачувати витрати на експлуатацію. Якби у нас грали раз на тиждень цілий рік, ми просто добили б таким чином газон, - сказав Болкун.

Нагадаємо, що на Арені Львів збірна України зіграла свій контрольний поєдинок проти Словаччини, який завершився з рахунком 2:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: