Боротьба розпочалась. Хто стане Чемпіоном?!

01 грудня 19:19
Переглядів: 168
Волейбол

Минулих вихідних відбувся старт Чемпіонату області серед чоловічих команд сезону 2014-2015 років. В цьогорічному розіграші серед семи команд, які гратимуть у вищому дивізіоні є команда-дебютант - «Підгір’я» с. Підгір’я.

Хоча цю команду важко назвати дебютантами, адже в її складі є гравці, які не одноразово займали призові місця і знайомі широкому загалу вболівальників. Але продовжимо далі. Несподіванок в І турі ЧО 2014-2015 не трапилось. Фаворити змагальних пар впевнено здобули свої перші перемоги і практично вже зі старту визначили свої позиції в турнірці.

Відкривали Чемпіонат в Тлумачі та Вигоді, а в неділю зіграла ще одна пара в Галичі. У Вигоді зустрілись команди, які ще донедавна, а точніше минулого сезону були об’єднані в одну «ЛВУМГ», а тепер відокремились «ЛВУМГ» м. Долина та «Підгір’я» Богородчанський район. До речі, всі домашні ігри команди «ЛВУМГ» буде тепер проводити в смт. Вигода, замість місцевого залу ДЮСШ.

Стартовий сет матчу проходив практично в рівній боротьбі і доля цієї партії вирішилась в кінцівці грою на «більше-менше» 25:23 на користь гостей. В наступному сеті «підгіряни» вирішили не відкладати справу в довгий ящик і довели свою перевагу над суперником 25:16. Третій сет став останнім в цьому матчі. Особливо постарався для цього догравальний гостей Роман Галич, який наколотив левову частку м’ячів в цьому матчі. 25:22 і в загальному 3-0 на користь гостей.

В матчі юнацьких команд «ЛВУМГ» взяв гору над своїми однолітками. Хоча підопічним Володимира Зубова було зовсім не легко, особливо в першому сеті матчу по ходу якого вони поступались спочатку 6 м’ячів, далі 3, а в кінцівці зуміли знайти в собі сили і виграти цей сет 25:22. В другому сеті відбулось все навпаки, і тепер лідерами були господарі 11:8, 23:19 і 25:22. В третьому боротьби не було і господарі легко довели свою перевагу 25:16.

А в Тлумачі на майданчику місцевої ДЮСШ зустрілись СК «Прибилів» та команда з Коломийщини ФОСК «Прикарпаття». Підтримувані місцевою «торстидою» господарі майданчика відразу кинулись вперед 5:1, але гості не дали їм піти у відрив і швидко скоротили рахунок 8:8. Надалі на майданчику спостерігались своєрідні гойдалки, де рахунок змінювався, як в одну так і в другу сторону. Все вирішив «тай-брейк», де на другому сетболі «прибилівці» зуміли схилити шальки терезів на свою користь 26:24. Емоції в залі просто зашкалювали і на цьому підйомі господарі легко розібрались з гостями в другому сеті матчу25:20. Як і в першому так і в третьому все вирішилось в грі на «більше-менше», де завдяки лідеру «прибилівців» Дмитру Бойку господарі здобули перемогу в сеті 25:23 і в матчі в загалому.

Якщо дорослі гравці продемонстрували цікаву та змістовну гру то їхні дублери цим не змогли похвалитися. Вихованці Сергія Романюка наче катком проїхались по своїх візаві не давши, висловлюючись волейбольною термінологією «вийти з десятки» 25:10, 25:8 та 25:9.

Завершували програму першого туру ЧО 2014-2015 в древньому місті Галич. На майданчику місцевої ДЮСШ зійшлись дві команди з одного району «Володар» та «Західрембуд». На жаль боротьби, як такої глядачі не побачили. Більш досвідчена команда господарів зуміла з легкістю здолати своїх візаві. Особливо для цього постарався Роман Козак, який виступив в ролі лідера «галичан», і зумів забити все те, що тільки йому пасували. 3-0 і перші три залікові бали в скарбничку «Володара».

Така ж сама ситуація відбулась і в матчі дублерів, де вихованці Євгена Федорійчука менше аніж за 60 хвилин впорались зі своїм суперником (25:17, 25:14, 25:19).

Турнірну таблицю юнацьких та чоловічих команд вищої ліги можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

Нагадаємо, що згідно Положення змагання проводяться у три етапи. На першому етапі команди грають в одне коло один тур. На другому етапі команди грають за системою плей-офф: 2 – 7 місце, 3 – 6 місце, 4 – 5 місце. Переможець першого етапу автоматично потрапляє дотретього етапу. За результатами другого етапу визначаються команди, які грають за 1-4 місця.

На другому етапі команди грають в два кола два тура.

За 1 - 4 місце

Третій етап за 1-4 місце команди починають без врахування очків в попередніх етапах.

Перший тур приймає команда, яка посіла перше місце на першому етапі.

Другий тур приймає команда, яка посіла друге місце на третьому етапі після першого туру.

Розклад ігор першого туру за таблицею Бергера.

Розклад наступних ігор другого туру складається згідно зайнятих місць на час проведення туру за таблицею Бергера.

За 5 - 7 місце

На третьому етапі команди грають одне коло, один тур.

Фінальний тур приймає команда, яка запропонує кращі умови для проведення змагань.