«Боротьбу вестимуть три збірні…»

01 серпня 14:01
Переглядів: 268
Default Image

Збірна України отримала суперників на відбірковий етап ЧС-2014 і потрапила до групи Н, в якій її суперниками є Англія, Чорногорія, Польща, Молдова та Сан-Маріно. Перспективи «синьо-жовтих» у такій компанії  спеціально для «Спортивки» коментують футбольні експерти.    

Юрій Дячук-Ставицький: «Група, в яку потрапила збірна України не з легких, щоправда і не найстрашніша. Звичайно, що англійці будуть для нас суперником номер один, Чорногорія – теж непогана команда, поляки починають грати краще. Однак група така, що можна поборотися. Я думаю, що у цій групі Україна може бути другою. Першою бути важкувато, але друге місце нам до снаги. В основному боротьбу вестимуть три збірні – Англія, Україна та Чорногорія. Щодо збірної Польщі, вважаю, що вони слабші від нас і від чорногорців». 

Ігор Яворський: «Наша молодь повинна якраз до 2014 року підрости і в нас є всі шанси, можливо, посісти у групі й перше місце. Тому що всі команди у групі, окрім Англії нашій збірній по зубах. А зі збірною Англії ми в принципі вже грали і гадаю, що маємо можливість з нею зіграти нормально. Адже ця збірна зараз не демонструє видовищний футбол. Польща та Чорногорія тільки проходять становлення. Наша молодь, яка зараз підростає класом є сильнішою за ту молодь, яка є в Чорногорії та Польщі. Тому ми маємо всі реальні шанси потрапити на ЧС-2014 напряму. До того ж, в Англії на той час теж можуть бути великі пертурбації, зміниться склад. Наша ж молодь стабільно грає». 

Ігор Біскуп: «За перше місце у цій групі поки що не казатиму, а от друге місце я збірній Україні гарантую. Враховуючи тих футболістів, які зараз є в збірній. Зараз ще 10 серпня подивимося на збірну, як вона зіграє зі Швецією у товариському матчі. Блохін – гарний спеціаліст, він повинен розібратися хто повинен грати в основному складі, а хто виходити на заміну. Також вважаю, що до 2014 року Блохін втримається біля керма збірної Передусім тому, що в нас є дуже перспективна молодь, яку просто треба спрямувати у потрібне русло. Тому гадаю, що Блохін їх спрямує, а спеціаліст він хороший, що довів на чемпіонаті світу у Німеччині виборовши зі збірною України 8 місце. Основними конкурентами у групі для нашої команди будуть Англія та Чорногорія. Молдова та Сан-Маріно не складуть нам конкуренції. Думаю, Польщу ми теж повинні перемагати, адже зараз рівень польського футболу не дуже високий. Хоча кадра теж здатна на несподіванки і, можливо, буде одним із наших конкурентів за путівки на ЧС-2014».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: