Борці зі Збаража привезли медалі з Володимир-Волинського

15 грудня 19:00
Переглядів: 178
Боротьба

Четверо збаразьких борців стали переможцями Відкритої першості України ФСТ «Спартак» з вільної боротьби серед спортсменів 2000 року народження та молодших. Такі змагання відбулись у Володимир-Волинському і зібрали близько 240 учасників з 11-ти областей України. Тернопілля на турнірі представляли збаразькі борці – вихованці тренерів Збаразької районної ДЮСШ та ФСК «Чемпіон» Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського. Наші земляки виступили вдало: «золото» здобули Андрій Ткач (вагова категорія 35 кг), Юрій Вовк (вагова категорія 32 кг), Олег Ключка (вагова категорія 42 кг) та Олександр Михальський (вагова категорія 73 кг). Також Олег Ключка виконав норматив кандидата в майстри спорту України, а решта переможців підтвердили свої звання кандидатів у майстри спорту.

Паралельно з цими змаганнями проходив і V-ий Міжнародний турнір на Кубок міського голови міста Володимир-Волинського серед молодших школярів – 2003 р.н. і молодших. Тут збаразькі спортсмени здобули три призові місця: Назар Григоряк у ваговій категорії 26 кг виборов «золото», Влад Хариш (вагова категорія 26 кг) – «срібло», Богдан Федчишин (вагова категорія 28 кг) – «бронзу».

Додамо, що на турнірі з вільної боротьби імені Б.Хмельницького, який нещодавно відбувся у Хмельницькому, бронзовим призером став ще один збаражчанин - зараз вихованець Київського Олімпійського коледжу Олександр Бебко, який виступив у ваговій категорії 50 кг.